Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legjobb fiúbarátom bevallott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiúbarátom bevallotta, hogy szinte szerelmes belém. Nem tudom mit csináljak? Sajnálnám a barátságot feláldozni, viszont ő tényleg 120%ot beletenne a kapcsolatba és megkaphatnám azt amire mindig is vágytam. Bövebben

Figyelt kérdés

Jeleket is látom, hogy ad, meg úgy búrkoltam meg is mondta, hogy ez a helyzet.

Nem tudom mihez kezdjek. Sajnos olyan vagyok, hogy gyorsan ráunok valakire, 1 évnél hoszabb kapcsolatom nem volt. Viszont biztos vagyok benne, hogy ő úgy viselkedne velem, amire mindig is vágytam, meg tényleg odatenné magát.

Tanácstalan vagyok. Ennyi idő után tudnék-e többet érzeni mint a barátság, hogy nekem eddig soha meg se fordult a fejemben.

27 évesek vagyunk


2020. nov. 28. 23:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
29%
Rámutattam az egyértelmű lehetetlenre és te próbálsz visszatámadni, ez pedig rólad mond el mindent :)
2020. nov. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
20%
27 évesen ideje lenne a valóságban élni.
2020. nov. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
20%
Mindenki pozitívra van értékelve, te miről beszélsz? :D
2020. nov. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
2020. nov. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se menj bele, mert nem érzel úgy iránta ahogy ő irántad. Ha, 1 hónap múlva kiderül hogy nem működik köztetek, akkor elbukod a barátságot is.

Ha, megakarom vele próbálni, akkor beszélj vele, hogy kiprobalnad vele a kapcsolatot, amíg nem tudod hogy mit is érzel iránta. Már láttam ilyet, de 2 év múlva szakítás lett (a lány beleszeretett 1 év után a pasiba). De, nem minden férfi megy bele az ilyen "próbacseresznye kapcsolatba".

2020. nov. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg menj bele. Próbáld meg! Tegyetek bele 120 százalékot, hátha. De ahogyan mondták, arra fel kell készülni, hogy ha vége a kapcsolatnak, vagy nem jön össze a dolog. Akkor az a barátság már sosem lesz olyan mint előtte, akár meg is szakadhat.
2020. nov. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Ha semmiképp nem szeretnéd beáldozni a barátságot, akkor ne menj bele.

Az sem biztos, hogy pár hónapnál tovább tartana, a barátság meg már nem lesz a régi utána.

Sokkal több olyan sztorit hallottam az ismerettségi körömben akiknek nem sikerült jól az ilyen kapcsolat, mint akiknek igen.

2020. nov. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
29%
Felesleges erőltetni. Lerí a kérdésből, hogy ő külsőre nem tetszik neked, úgy pedig soha nem leszel szerelmes belé.
2020. nov. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!