Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik hogy vonzó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik hogy vonzó a nagyon elfoglalt ember vagyok típus?

Figyelt kérdés
Ismerkedéseim során rendre belefutok munkamániás férfiakba. Találkozni nincs idejük, beszélgetni nincs kedvük, mindent irányítani akarnak. Miért hiszik hogy ettől a sok elfoglaltságtól vonzóak? Hiszen idejük nincs a másikra.
2020. nov. 29. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért hiszed, hogy ezt hiszik?
2020. nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert szinte éreztetik hogy fel kell nézned rájuk hogy ők mennyire fontosak, elfoglaltak, és legyél hálás ha minimális időt szánnak rád.
2020. nov. 29. 16:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mert sok gyökér ismerkedési tanácsadó ezt tanítja nekik...
2020. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Értem, de ha ez a férfitípus nem vonzó neked, akkor miért foglalkozol vele annyira, hogy még kérdést is írsz ki róla?Hisz így csak abból vállalsz több részt, amit nem akarsz.


Minden rendszer addig működik, amíg van energiaráfordítás.


Illetve azon gondolkodtál-e, hogy miért ezt éled meg?Miért érezhetik a férfiak, hogy veled ezt érzékeltetniük kell?

2020. nov. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mégis mit kéne megélni azon, hogy még nem tudom hogy alakul a jövő hetem, nem tudom mikor lesz rá alkalom,mert ez és ez a munkadolog lesz stb. Ja meg ugye a mindig nagyon fáradt a munkától... te mit élnél meg? Azt hogy fontos vagy?
2020. nov. 29. 16:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy vajon miért ezt a tükröt tartja a külvilág...
2020. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Milyen tükörről beszélsz? 🤣 nem én jatszom az elfoglaltat, nem nekem nincs időm egy másik emberre, és ha húde elfoglalt lennék, akkor is rendszeresen szakítanék időt a másikra. Milyen tükörről beszélsz? 🤣
2020. nov. 29. 16:51
 8/12 anonim ***** válasza:
#2 a nők 100%-a ezt csinálja, nemtom mi a baj ezzel
2020. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, és sosem jatszottam ilyet. Ha találkozni akartam valakivel, azt megoldottam. Ha pedig nem akartam találkozni akkor megmondtam hogy ne haragudj de nem szeretnék veled találkozni.
2020. nov. 29. 17:08
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Majd leszoksz róla, ahogy mások is, a gerinc az már..neked még van
2020. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!