Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a helyes reakció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes reakció?

Figyelt kérdés
Mi a helyes reakció arra az esetre, ha az akivel ismerkedtek, és párszor már találkoztatok is, minden előzmény nélkül elkezdene hanyagolni titeket. Naponta max 4-5 mondatot váltana veletek, de az is arról szólna hogy mennyire elfáradt. Ti elkönyvelnétek úgy, hogy jól van ennek nincs értelme. Aztán kedve szerint lenne beszédes kedvében, majd megint hanyagolna. Hogyan lehet az ilyen illetőnek a tudtára adni, hogy ennyire már ne nézzen hülyének titeket, hogy kedve szerint elővesz, majd hanyagol. Mi a helyes reakció, hogyan kell az illetőnek a tudtára adni, hogy döntse el mit akar, de ennyire madárnak ne nézzen már. Mit lehet írni, mondani az ilyennek?
2020. dec. 1. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ignorálni azonnal.
2020. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem menni bele újra a beszélgetésbe, ha már kiderült, hogy kedve szerint keres. Elköszönni és kész.
2020. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért mert valaki nem tudom szebben mondani tahó velem, én ettől még nem tudok ugyanolyan lenni. Valahogyan a tudomására akarom hozni, hogy ne nézzen madárnak, és ezzel szeretném elejét venni az ujabb játszmáinak. Ezt hogy lehet megmondani? Mert mindig a fáradtság meg a munka a kifogása, és valszeg visszatámadna hogy én nem értem meg hogy neki sok dolga van. Azaz mindent rám forgatna vissza.
2020. dec. 1. 13:58
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja érdekelni, mert nem jelentesz neki semmit, csak időtöltést. Másképp nem lenne ez.

Ha mindenképp meg akarod mondani, tedd meg, ahogy itt leírtad. Valószínűleg utána kiesel a kosárból, amiben van még melletted 3 tucat ilyen ember, majd ír ilyenkor azoknak.

2020. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg ismerkedik másokkal, és amikor azokkal jól elvan, jól elbeszélget, téged hanyagol. Te vagy a nincs ló, jó a szamár is esete.

Közöld vele, hogy ez számodra igy nem megfelelő.

2020. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is csak szórakozik. Nem csak velem, hanem azt hiszem mindenkivel. Az is igaz, hogy ezek alapján biztos hogy nem jelentek neki semmit sem, ezt eddig is gondoltam, csak bennem meg van gerinc, hogy szeretném megmondani neki, hogy azzal amit művel, nem engem minősít és értékel le, hanem saját magát. De igaz, azt hiszem ez sem érdekelné.
2020. dec. 1. 14:21
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Nem igazán hatná meg, bármit is mondasz neki, de ha téged az megnyugtatna, nyugodtan mond el neki a véleményedet. Egyáltalán nem korrekt dolog elővenni vagy félretolni egy embert, ha épp nincs kedvünk vagy ha épp más érdekesebb. Barátságban ez még igy oké, de ismerkedés szintjén nem az.

2020. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azzal vagyok gondban, hogy lehet csak magamat aláznám meg azzal ha megmondanám neki amit gondolok, mert akkor megint az erdektelenségével szembesülnék, sőt ő sértődne be. Igen, nagyon nem korrekt amit művel. Azt hiszi az idő csak neki fontos, másnak meg az a dolga hogy rá pazarolja az idejét amikor neki éppen kedve van a beszélgetéshez. Ha nincs akkor meg a másik ember se akarjon neki mondani semmit sem. Jól gondolom, hogy nagyképű az ilyen?
2020. dec. 1. 14:28
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges ezen lamentalnod.

Megmondod neki, hogy neked nem tetszik, az, ahogyan banik veled, es elkoszonsz tole, kerve, hogy ne keressen tobbet.

Ha ezt a keresedet figyelmen kivul hagyja, akkor meg az elso esetnel tiltod, valasz es szo nelkul.

Hidd el, nagyon felszabadito erzes.

2020. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Már ott tartok, ha rám is ír, nincs kedvem már taglalni neki semmit sem. Ha érdeklődik, már az sem érdekel, hiszen tudom hogy ez a játszmája része, aztán megint kedve szerint hanyagolna. Csalódott és kiábrándult vagyok.
2020. dec. 1. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!