Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány sikertelen randitok volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány sikertelen randitok volt életetek során?

Figyelt kérdés

Úgy értem, amiből nem lett semmi a későbbiekben. El lettetek utasítva, vagy csak később közölte az illető, hogy nem szeretne többé látni sem.


Nekem eddig 5 volt + 3 bónusz, amikor nem jöttek el a megbeszélt helyre. Érdekel, hogy ki van még ilyen szar helyzetben rajtam kívül. 19L


Kor/nem is érdekel.


2020. dec. 1. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Az összes. Talán 7.

20F

2020. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyik randimat sem tekintem sikertelennek, mert mindegyikből tanultam valamit. Ami hozzájárult ahhoz, hogy a következő jobb legyen.
2020. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Sikertelennek számolom azokat amikor szó nélkül eltűnt a másik vagy aznap vagy előtte 5 perccel.. hát vagy 30 biztosan
2020. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

6 év alatt közel 100 lánnyal randiztam. Abból olyan 40-nel volt csók és azon belül kb 25-tel szex. Ez nagyon változó mikor történt, volt nem kevés az első-második randi környékén is, de sok olyan is, ami négy-öt randi körül vagy után történt. Tartósabb kapcsolat 2 csajjal történt. A 6 évből kb 3,5-ben csajoztam aktívan, a másik 3-ban kapcsolatban voltam.


27/F

2020. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Soha nem voltam randin, az első párommal 7 évig voltam, a másodikkal 8 évnél tartunk és gyerekeink vannak 🤷‍♀️
2020. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Ha az is számít, ha én utasítottam el a randipartnert, akkor kb 10.

25N

2020. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kettő, de az egyikről nem tudtam, hogy randi, amíg meg nem érkeztem :D
2020. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
sok.. de 1 siker mindent eltörli
2020. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hm, ha randik, akkor inkább én voltam a "ludas" nem kértem folytatást, de korrekten megbeszéltem velük.

Volt egy Olyan aki nem jött el találkozni,és közvetlen a megbeszéltek előtt le is tiltott (mai napig nem értem)

Volt olyan, aki neten írta a nagy csajozós dumáját, élőben meg egy tök értelmes, jófej srác volt, de nem keresett többé. Jól váltunk el, de ennyi..akkor 17 voltam és eléggé megviselt, de rá pár hétre ismertem meg az akkori nagy "első szerelmem" akivel nem jöttünk sajnos össze egy külföldi ösztöndíja miatt (mai napig viselem kicsit a beteljesületlenség fájdalmát)


Volt olyan akivel a 3. randin derült ki hogy mennyire borzalmas, és szívtelen ember, volt aki tök más volt élőben mint írva (tinder:D)


Most pedig belebotlottam egy elég nagy szerelemnek ígérkező dologba, így remélem tartani fog:)

2020. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lehagytam: 19/L, és ne add fel, mindegyikből tanulsz, és sokszor utólag realizálja az ember a hálát,hogy mennyire jó hogy nem jött össze az illetővel :D
2020. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!