Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A belső kompenzálhatja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A belső kompenzálhatja az átlagos külsőt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy lány aki külsőre nagyon szép, belsőre átlagos és van egy másik lány, aki külsőre átlagos és belsőre átlagon felüli. Melyiket választanátok?

2020. dec. 7. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha elég vonzó a nő vagy a férfi annyira, hogy a másik fél kívánja őt szexuálisan, vágyjon rá, hogy csókolózzon vele, onnantól már jó.
2020. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha azt a szintet eléri a nő, akkor afelett inkább a személyiség számít?
2020. dec. 7. 09:25
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha tényleg átlagos, akkor igen. Ha gusztustalan, főleg ha igénytelen, akkor nem
2020. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Visszakérdezhetek? Nálad kompenzálhatja kérdező?


Akkor miért gondolod, hogy a férfiak másként működnek (függetlenül attól, hogy igen vagy nem a válaszod ;))

2020. dec. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nálam is annyira fontos a külső, hogy vonzódjak hozzá, de nem tudom a férfiak hogyan gondolkoznak. Viszont nálam előfordul, hogy kevésbé helyes férfiakhoz is vonzódom, ha olyan a személyiségük. Ha külsőre nem is néz ki nagyon jól, a kisugázás lehet nagyon szexi.
2020. dec. 7. 09:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

6: látod, mi férfiak PONT ugyanígy működünk


A vonzalom fontos, de nem kell, hogy a nő topmodell legyen.


Én például randiztam egy már - már modell szépségű lánnyal, akivel sajnos nem illettem túlzottan össze mentálisan. Aztán megismertem egy kis apró, átagos csajt félelmetes humorral, jó beszélőkével, és együtt voltunk 3 évet.



De ahágy ember, annyi vágy, van haverom, akinek lehet bármi a fejében, ha nincs megfelelően nagy melled. De kit érdekel, keress olyat, akienk a te értékeid fontosak

2020. dec. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Egyértelműen a szebb lány lesz a nyerő.

Átlagos belső az teljesen oké.

Meg amúgy definiálja már valaki, mi az hogy "belsőre átlagon felüli" szerintem nincs ilyen.

2020. dec. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Ja és még annyi, hogyha valakinek nem jössz be, azt az égvilágon semmivel nem tudod kompenzálni.
2020. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as: Azt jelenti, hogy az egyik lány unalmas, nincs humorérzéke, átlagos munkája van, a másik lány tudományos területen dolgozik, érdekes hobbijai vannak és vicces is.
2020. dec. 7. 11:20
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak azoknak ertekes belso tulajdonsagok, akik maguk is ilyenek. Hiaba tied a logjobb belso ertekek osszessege, ha nem illesz ossze a masikkal.
2020. dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!