Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha kisiklott életem van 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kisiklott életem van 30 éves pasiként és már úgyse normális ez az egész, akkor inkább ne is tervezzek családot?

Figyelt kérdés

Nincs karrierem, vagyonom, barátaim, rendes munkám. Egy elveszett ember vagyok.


A nők sikítva menekülnek az ilyenek elől, pláne akik családot akarnak.


2 út van előttem :

1. próbálni családot alapítani nálam fiatalabb vagy korombeli nővel.Ez nehéz lesz mivel tróger életem van, vagyontalanul.


2. élvezni az életet, szexelni orrba szájba, elsősorban idősebb macákkal, akik már nem szövegelést várnak el, hanem a kielégítő szexet. Ők nem családot akarnak ugye, hanem élvezetet, kellemes órákat.


A második út könnyebbnek tűnik.


Két út van előttem, melyiket válasszam?


2020. dec. 9. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ezt már elcseszted
2020. dec. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Ki akarna veled szexelni Balázs?
2020. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy írja ki a kérdést, mintha BÁRMELYIKRE is esélye lenne.


Keress segítséget Balázs!

2020. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok szemét lenni, de talán előbb kellett volna gondolkodni azon, hogy családot akarsz, nem 30 évesen csodálkozni, hogy nincs miből eltartanod a gyereked akkor se, ha lenne, nincs semmit, nincs senkid, akivel lehetne, stb...
2020. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem 40 éves nőként sincs gusztusom 30 éves lúzert szeretőnek tartani, valami kéne hogy megfogjon benned. csak az hogy fiatal vagy? az nem elég. a szexuális teljesítményed nincs a homlokodra írva, gondolom olyan szépség se vagy...szóval az idősebb nőket is buktad.
2020. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem kissé el vagy késve, de nem reménytelen a helyzet. Ha leszoksz az italról, elkezdesz barátokat keresni és elmész rendszergazdának, akkor szerintem lehet esélyed 36-40 éves korodra, arra, hogy talàlj egy szimpatikus párt és családot alapítsatok. De ehhez ma érdemes elkezdeni változtatni...
2020. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj aludni balázska, holnap korán kezdesz a mekiben.
2020. dec. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9%

Családot egyébként se tervezzél.

Legnagyobb f-szerdő, ami csak létezik a világon egy férfi számára, az a házasság meg a család.

2020. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!