Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 éves férfiként gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfiként gáz ha 15-18 éves barátnőre vágyom?

Figyelt kérdés

Az indoklásom szimpla.

Korombeli nők kilőve mert babázni akarnak. Idősebb nők kilőve, mert már túl öregek nekem.


Huszonéves nők kilőve, mert oltári igényeik vannak.


Maradnak a ropogós tinilányok! (:


2020. dec. 11. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

próbálj meg összejönni eggyel, rögtön ki lesznek lőve ők is.

marad a markod, szimpla.

2020. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ugyse lesz senkid bazsi, marad a bástyabor.
2020. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
egyébként két napja azt írtad, hogy soha nem volt még barátnőd. a tinicsajok is ki fognak röhögni.
2020. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Arra leszek kiváncsi mikor kattansz be és erőszakolsz meg vkit, aztán a böriből már nem lesz gyk.
2020. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Egy csomó fiatal prosti van. Miért nem látogatod meg az egyiket? Ha elég pénzt viszel meg is oldódott a "problémád", mivel érezhetően nem a lelkivilágát szeretnéd megismerni ennek a potenciális 18 éves lánynak.


A 15-öt nem is kommentálom, ezért dutyi jár általában, vagy ha nem is, valami gagyi joghézag miatt akkor is általában megjárod, mert ez nem helyes viselkedés.

2020. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem eléggé kínos, mert egyrészt nem kéne általánosítani, másrészt 30 évesként egyáltalán nem egészséges, hogy 15 éves gyerekekhez vonzódsz. Ebben a korosztályban pedig a 30-at már nagyon idősként találja a többség - jogosan.

20/L

2020. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 rosszul ismeri a jogszabályokat. 14 éves kor fölötti lánnyal kölcsönösen önkéntes szexuális kapcsolatot létesíteni bármilyen 14 év fölötti férfinek szabad. Semmiféle joghézag nincs, már régesrégóta világosan ez a törvény. Talán külföldi filmekből gondolja tévesen a hozzászóló, mert sok országban 16, 17 vagy 18 év a korhatár. Nálunk 14. Ettől függetlenül szerintem nagyon kevés az olyan 15 éves lány, aki lelkileg megérett a testi kapcsolatra. S még kevesebb az, aki 30 éves férfire vágyna, kivéve az apakomplexusosokat. De 30 éves létére a kérdező érettsége is megkérdőjelezhető, hiszen nem jött rá arra, hogy a párkapcsolatok elsősorban két fél lelki kötődésén alapulnak, amelynek betetőzése csak a szexuális együttlét. Aki a nemi vágyai alapján keres partnert, mint a kérdező, az szinte biztosan csak gyorsan kiüresedő, felületes kapcsolatok sorozatán fog végigmenni, míg rá nem eszmél arra, hogy a jó párkapcsolat valami egészen másról szól.
2020. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%

6-os a mai 15-18 évesek is úgy néznek ki mint a 25-30 évesek, és úgy is akarnak viselkedni mert "az a menő"

Ezek után nem értem miért csodálkozol, ha egy érettebb férfi akar viszonyt velük..


Szerintem a kérdezőnek igaza van és jól csinálja.

2020. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

7.


Attól még problémás a dolog, főleg ha az adott lánynak van annyi stratégiai érzéke, hogy azt mondja majd később, hogy nem volt "önkéntes" részéről a dolog. Kinek hisznek majd az emberek? Az ártatlannak kinéző kvázi kislánynak vagy a gusztustalan szexmániás harmincas férfinek? Te kinek hinnél ilyen esetben?


Tűzzel játszik a kérdező, ha ilyesmibe belemegy.

2020. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek után nem értem miért csodálkozol, ha egy érettebb férfi akar viszonyt velük."


Mert érettebb. Nekem nagyobb mellem volt 10 évesen, mint más felnőtt nőknek, és szőrös voltam, menstruáltam, ennek ellenére elég gáz lett volna az a felnőtt férfi, aki viszonyt akart volna velem. Mert 30 évesen legyen már egy cseppnyi esze.

2020. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!