Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk nem is akarnak házasodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nem is akarnak házasodni csak a nők kényszerítik a fiúkat? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
A nők mindig arról álmodoznak h családjuk legyen egyszer. ÉS FIÚK MIRŐL ÁLMODOZNAK ? L/20
2010. aug. 12. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék családot, ha minden jól megy kb 25 éves korom körül, persze ehhez először meg kéne találnom életem párját. :)

19/F

2010. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen így, ahogy írtad!
2010. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
A fiúk nagymellű hosszú combú ikerlányokról álmodoznak akik épp azt közlik, hogy ők biszexek, legjobb barátnők testvérként, pont arról beszélgettek, hogy ki kéne próbálni a szexet valakivel hármasban és különben sincs hol aludniuk ma éjszaka.
2010. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%
Első, akkor le kéne állnod a WOW-al.
2010. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hát ez elég primitív :(
2010. aug. 12. 14:01
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék családot, az nem is fontos, hogy mikor, csak az hogy kivel. 18/F
2010. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

A férfiak pont arra vágynak,mint a nők.Csak a kommunikáció nem úgy megy a két nem között.No meg számolj azzal,h a pasik később érnek,ami nem feltétlenül baj.

Akarnak családot ők is.Nem egy férfit láttam már sírni,amikor újszülött gyermekét először kezébe fogta.Pont annyira vágynak arra a bizonyos IGENre,mint mi nők,és semmi olyat nem várnak el tőlünk,amit mi magunk ne akarnánk magunktól.Gondolj bele,mit szeretnél magadtól,h igazán, ízig-vérig nőnek érezd magad,h valaki számára te lehessél a világ nyolcadik csodája stb. Pont erre vágynak a férfiak is.Csak fel kell ismerni a lehetőséget mind a másikban,mind magadban.


Persze el lehet viccelni hosszú combú bombázókkal a dolgot,de igazán csak akkor fogsz mindent meglátni,ha van merszed mélyen és önámítás nélkül magadba nézni.A többi már csak idő kérdése.

2010. aug. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Már, hogy a fenébe ne akarnának a férfiak házasodni.

Én kifejezetten akarok. Már az oviban is megkértem minden barátnőm kezét az anyjától:D


Persze most már komolyabb lettem és először a kicsimtől kérdeztem meg.....szóval jegyesem lett a babám.


27/F

2010. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én álmom: legyen egy jó munkahelyem ahol normálisan bánnak velem és korrekt a fizetés (nem dúsgazdag akarok lenni, csak ha mondjuk kell egy új drága tv akkor hagy engedhessem meg magamnak). Legyen egy nyugis lakás ahol megvagyok egyedül és nem cs*szeget senki. Legalább 1 állandó szexpartner, vagy prostikhoz járnék. így boldogan le tudnám élni az életem.

21F

2010. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én is szeretnék családot csal elösször meg kell teremtenem a normális hátteret állás lakás esetleg ház:D de inkább lakás lesz ebből :D aztán utánna találni egy normális lánykát aki még gyereket is szeretne :D és akkor már sinen vagyunk mit józsef attila 21/f
2010. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!