Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk nem is akarnak házasodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nem is akarnak házasodni csak a nők kényszerítik a fiúkat? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
A nők mindig arról álmodoznak h családjuk legyen egyszer. ÉS FIÚK MIRŐL ÁLMODOZNAK ? L/20
2010. aug. 12. 13:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálam meg pont ugy volt hogy a barátnőim nem akartak házasodni, mindkettő azt mondta h ki akarja használni az életet és nem akarja elkötelezni magát! Pedig én már szeretnék családot.. F27
2010. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én párom abszolút házasságpárti :) 32 éves :) vehemensebben szervezi a 3 hét múlva megtartandó esküvőnket, mint én :) és határozottabb a házasságban, mint én (engem sajna elkapott a para így az utolsó napokban :( )... szóval szerintem ez a legtöbb férfinál érettség kérdése, nem több.
2010. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretnék családot! Csak sajnos egyelőre nincs kivel.


32/F

2010. aug. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben inkább a fiúk akarnak jobban. Nőt többet ismerek, aki jól elvan "szingliként" (vagy esetleg baráttal, sima együttéléssel). Sokan egyedül élnek saját lakásban, saját kocsival, és ódzkodnak feladni a "kényelmet". Olyanokat is tudok, akik már gyereket is egyedül akarnak vállalni.


Az általam ismert fiúk viszont előbb-utóbb családban gondolkoznak, főleg ha a fenti nőtípussal kerülnek össze.


Persze, érthető. Ma már egy nő sem jut nehezebben lakáshoz, kocsihoz, mint egy férfi (akár anyuciék veszik meg, akár ő maga)- és ilyenkor sok esetben a nő lakásában élnek együtt. A nő nem akarja feladni az nehezen megszerzett "egzisztenciát", viszont gyereket néha akar azért (akár házasság nélkül).


Az ott élő pasi meg kezdi úgy érezni, ő "felesleges", és csak amolyan "kellék".


Én ilyen párt ismerek sokat, na, ilyenkor a pasi győzködni kezdi a nőt, hogy úgy "normális" ha összeházasodnak, legalább a gyerek miatt, úgy tisztességes, stb.


Vidéken talán még árnyaltabb, kevesebb az ilyen nő. Ahogy hallom, kisebb városokban talán még nőkből van több házasságmániás. (Furának is találtam).


Kis falukban viszont, akik tényleg hagyományos "vidéki életet" élnek, nagyjából mindkét nem részéről természetes, hogy előbb-utóbb családot alapítsanak (fiúk-lányok már tizenévesen tervezgetik, hogy összeházasodnak majd).


Ezek az én tapasztalataim eddig a dologról. :)

2011. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem: nem általánosítani akartam a nagyváros-kisváros-kis falvak dologgal. :)


Nem csak ettől függ.

2011. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!