Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randin lefekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randin lefekszik veletek a nő, akkor mennyire romlik a megítélése a szemetekben?

Figyelt kérdés
Le nézitek vagy el tudtok vele képzelni ettől még komoly kapcsolatot?

2020. dec. 17. 12:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%

" azért ott motoszkálna bennem pár kérdés, hogy ezt már előttem is eljátszotta, vagy hogy az eddigi összes randiján összefekhetett mindenkivel egyből?"


Pontosan ezt gondolhatja ő is. Egyikőtök sem másabb a másiknál.

2020. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
36%

Legutóbbi 3 barátnőmmel első randin volt szex. Utána évekig együtt voltunk, és nem a hűtlenség miatt mentünk szét.

Ha meg fullos a csaj, de csak dugni akarok vele, akkor simán eljárok 39 randira is, csakhogy meglegyen. De közben van más is.

2020. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%

A jelenlegi párommal az első randin feküdtünk le, és szűz is volt.

Ha megvan a bizakom, és minden oké, akkor minek várni?

Ettől még nem lesz kisebb értékű egy ember, maximum ha nem úgy alakul, volt egy jó éjszaka...

2020. dec. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
20%
Nekem kizáró ok. Legyen már egy nőben annyi tartás, hogy megadja az esélyt arra, hogy valami értéket is felfedezzek benne a pi-ján kívül. Az ilyen 1 éjszakás csajok nálam az állatok szintjén mozognak, és el is szoktam őket hajtani, mint a veszett kutyát. 30f
2020. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%
Semennyire, hanem javul. Ahogy előttem írták, nem kell felesleges köröket futni és egyből kiderül, ha nem passzolunk az ágyban.
2020. dec. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
67%
Jaj, kérdező, hát nem tudod, hogy itt a gyk-n kb. mindenki már első randin összefeküdt a pasival, aki már 25 éve a férje, és boldogan élnek azóta is?
2020. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
38%

Nem értem ezt a felvetést, hogy miért szóljuk le a nőt, hiszen a férfi is olyan.



Én soha egyetlen 1. randin nem próbálkoztam szexel.

Ha mégis összejött a szex, akkor a csaj nyomult nyilván nem mondtam nemet arra, mikor a kocsiban rámarkolt vagy egyértelnűen megkérdezte hogy akkor felmegyek e hozzá/hozzám.


Viszont attól, hogy nem mondtam nemet, még nem azt a benyomást keltette bennem, hogy ezzel a nővel akarok hosszútávú kapcsolatot.


Igen, én is benne voltam, igen, elszórakoztunk egy estét közösen, de részemről ennyire tudtam komolyan venni.


Hogy én is benne voltam? Nyiván! És tudod mit? Nem érdekel az sem, ha ő sem tud komolyan venni engem. Ettől még az, hogy ő felkínálkozott az első randin nem lesz kevésbé gáz.

2020. dec. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
nincs összefüggés. Kapcsolat úgyis csak akkor lehet, ha mindketten azt akarják. Ha egyik félnek meg csak ez az éjszaka kellett, akkor úgyis csak ennyi lesz.
2020. dec. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a szex sokat számít. Inkább az elején derüljön ki, minthogy egy hónap találkozgatás után, hogy nem is illünk össze. Ettől még lehet ugyanolyan jó, tartós egy kapcsolat.
2020. dec. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki magánügye ki mikor fekszik le. Mióta ismerik egymást, mennyire vonzódnak egymáshoz.
2020. dec. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!