Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet,hogy már öreg vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet,hogy már öreg vagyok a 18-22 éves lányokhoz?

Figyelt kérdés

30 leszek egyszerűen ez a korosztály tetszik,hozzájuk vonzódom.

Van munkám,mások által fiatalos és jó kiallású pasi vagyok.


Most élem azt az időszakomat amit mindig is akartam élni egyedül élek a saját lakásomba,van egy kis hétvégi házam nem messze a várostól.


És mégis ezzel a korosztállyal mostanában nehezen ismerkedek,nehezen tudok velük randit összehozni.


Tény ,hogy a járvány óta nem járok ( nem tudok) szórakozóhelyekre járni.

De ennek ellenére lehetséges,hogy túlkoros vagyok a 18-22 éves lányokhoz?



2020. dec. 17. 21:17
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Hát őszintén a f*szom se akar megállapodni.

A korombeli "nők" akik 30 körüliek már anyukásodnak valamelyik elvált van gyerek stb.

Legrosszabb esetben marad a rosszlányok.hu

2020. dec. 17. 21:40
 12/35 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egy 22 éves még oké, ha 29 vagy :)
2020. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
22hoz meg nem, 18hoz oreg vagy
2020. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
35%

Ez az egybehangzó nem azért túlzás. Én már 21 évesen nem éltem otthon, dolgoztam. Igaz, csak kezdtem építeni az életem, de nem otthonról menekültem volna, ha akkor megismertem volna egy 29-30 körüli férfit. Egyébként volt párom, aki 4 évvel volt idősebb, 18 éves korom óta. Még érettségire készültem, ő már javában dolgozott.

Két dolgozó ember között meg végképp meglehet a kölcsönös szimpátia,összhang.

Ha nem lettem volna kapcsolatban, simán ismerkedtem volna 21-22 évesen 30 évessel, mindig is jobban tetszettek a tőlem kicsit idősebb férfiak.


26/N

2020. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
1%
Egyáltalán nem. Sok fiatal lány az idős férfit szereti. Tapasztalt vagy, van egzisztenciád, tökéletes vagy nekik. Én is várom, hogy idős legyek, és bölcsnek nézzenek csak azért, mert férfiasnak nézek ki és szakállam van.
2020. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%

"Még érettségire készültem, ő már javában dolgozott."


Programozó?

2020. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
47%
Én az idősebb férfiakat szerettem mindig, de bizonyos határokat szerintem nem árt húzni, ez mindenkinél eltérő, nálam minimum 10 év plusz fér bele. 20 felett az ember már jobb esetben el tudja dönteni mire vágyik, a korkülönbség miatt egyértelműen nem fogtok ugyanott tartani, ezzel számolni kell, de ha hasonló szellemi szinten vagytok és a számotokra fontos dolgok működnek, akkor nincs benne semmi kivetnivaló. 22N
2020. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
78%

"nálam minimum 10 év plusz fér bele"


És mi a maximum?

2020. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Én 18-22 évesen nem jártam volna ennyivel idősebbel. Még most 24 évesen sem feltétlen...de “csak szex” gondolom nagyobb eséllyel fog összejönni neked.
2020. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 vagyok, de nekem is "öreg" lennél.
2020. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!