Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell közeledni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell közeledni egy lánchoz? 22 éves srác vagyok, szociális típus. Ennek ellenére még sosem volt barátnőm mert kövér vagyok, és mert egy idő után már úgy gondoltam, hogy nem is lesz.

Figyelt kérdés
Most viszont alakul a helyzet egy lánnyal, érzem, hogy vevő lenne rám, csak nem tudom, hogyan kellene közelednem hozzá. Ölelés, combsimogatás, kézfogás már megvolt. Mi a következő lépés?

2019. jan. 13. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Láncvágoval
2019. jan. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig egy-egy szemet kapcsolsz rá, és fogóval rápréseled. Bár nem menő, hiszen fényesebb a 🔗nál a kard, jobban ékesíti a kart.
2019. jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Láncold le.
2019. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Légy kicsit igényesebb, és írd ki helyesn a kérdést. Próbálj meg humoros, és szórakoztató lenni. Ne hatolj, nyomulj, hanem a gyengédség legyen a meghatározó, de haladj lassan előre, nehogy rádúnjon. És kicsit töb önbizalat. Nézz orbánra. Egy országot vezet az orránál fogva, és még önbizalma is van. De még mekkora. Persze ha felhúzzák egy lámpavasra, nem fog már vigyorogni, de addig még sokszor hülyére veszi a Magyarokat.
2019. jan. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

A lánccal csak óvatosan, be ne csípje a pélód! :D

Na de ha a lánnyal van már tipi-tapi akkor nem kell túlgondolni mert sínen vagy.

Add önmagad, és nem kell ilyen "listásan" gondolni az ismerkedésre: ha épp ölelés van, akkor ölelés, ha kézfogás akkor kézfogàs, nyugodtan élvezd ki a pillanatot.

Azt esetleg érdemes lehet meggondolni, hogy mióta ismered a lányt, mikor jöttetek össze, és milyen a személyisége, kijelentettétek-e, hogy jártok - ezen ismeretek hiányában akár negatív következményű tanácsokat is kaphatsz.

Ha olyan stádiumban vagytok, hogy ezekre a kérdésekre még nem tudsz válasz adni, akkor beszélgess, vele változatos témákról.

2019. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
09:55-ös válaszoló vagyok és visszaolvasva látom: én sem tudok írni, bocsi. ;D
2019. jan. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#4 addig is Boldog Karácsonyt neki! :)
2019. jan. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mint Bodri kutyám a házához, vicsorogva!
2019. jan. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk olvasd el a kiírt szöveget, mielőtt elküldöd, vagy utólag korrigáld, ha mégis elírást hagytál benne.
2019. jan. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ennek ellenére még sosem volt barátnőm mert kövér vagyok"

Miért nem próbáltál meg akkor lefogyni,elkezdeni valamit sportolni stb? Belenyugodni könnyebb lenne,hogy -szerinted legalábbis- emiatt sosem lesz senkid?

Amúgy következő lépés lehet pl hogy megcsókolod,ha olyan a szitu.

2019. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!