Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randi után jöhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randi után jöhet a szex ! Mikor van meg az ideje, az első szexnek ?

Figyelt kérdés

Ma volt egy randim valakivel, és szeretett volna nálam aludni, azzal a cím szóval hogy nem biztos hogy 8-ra haza ér a korlátozások miatt Győrbe ( simán haza ért volna Pestről, ahogy haza is ért.) Ekkor gondolkodtam el ezen, hogy mikor nem korai ?

Én most még annak éreztem volna.

De érdekel mások tapasztalata és véleménye is ezt illetően



2020. dec. 20. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
20 év alatt, csak az esküvő után, 20-30 között az ötödik randi után, 30-40 között örülnél, csak lenne már, 40 felett az első randin.
2020. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Az életkorotok összegének a gyöke osztva a randik száma alkalom után kötelező a szex. plusz/mínusz 2 alkalmon belüll még elfogadható.



(ugye tudod, hogy nincs egzakt szám erre?)

2020. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Amikor a kapcsolat eljut arra a szintre.


első randi volt, ahol a kezét se merted megfogni? Akkor mit akartok szexelni... elefánt a porcelánboltban esete.

2020. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

A 3 legutóbbi barátnőmmel az első randikon volt szex, és mindegyikkel sokáig együtt voltam.


Baromság játszmázni, és várni a 2.-5.-21.-98. randiig. Első randin hajrá!

2020. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Második találkozásnál, az első hivatalos randin szexeltünk. Ennek 5 éve, azóta a férjem. Nem ezen múlik.
2020. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Nem ezen múlik, hogy hanyadik randi. Nálunk már az első alkalommal volt, sőt először csak szexelni jártunk össze. Tökéletesen megvagyunk. Mindennek van előnye és hátránya is

Előny: ha megtörténik és szakadatlan a lelkesedés nem csak numerának kellettél neki

Tudjátok nagyjából mire számítsatok egymástól

Hátrány: ha lép rosszul érinthet

Könnyen kaphatónak hisz ( ha lép már úgyis mindegy)

2020. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam, amikor úgy éreztem, hogy megbízom benne, hogy nem csak ezért érdeklem és hogy én is tudnám őt az élet más területén is társamnak hívni. Ami inkább kommunikáció mennyiségben és minőségben mérhető, mint időben. Na meg pl. szüzen még jóval hosszabb idő volt elég bátorságot gyűjteni, mint másodszorra. De biztos van olyan, akinek ha netán egyéjszakás lesz is szép élmény és úgy érzi, kár lenne kihagyni, bárhogy alakul. Taktikázni nem érdemes, add önmagad - ha neked még korai bármiért, akkor ne menj bele, ha egymásnak valók vagytok megvár, ha nem, nem volt kár érte. Nem kell követned semmiféle képzelt randiszabályt vagy vetített elvárást.
2020. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor úgy érzed, hogy eljött az ideje. :)
2020. dec. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

Nekem elso nap volt

A kémia azonnal működött

Azota is együtt vagyunk⁉️


Nincs semmihez kötve

2020. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Nekünk is első nap volt, tali után. Azóta is együtt vagyunk már két éve.
2020. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!