Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ő kérdezi, hogy találkozunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ő kérdezi, hogy találkozunk-e de mégis lemondja nem sokkal a randi előtt akkor te adnál neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen indokkal mondja le, mond-e másik időpontot.
2020. dec. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha bejön,elnézem neki.De ha másodszor is ezt csinálja,hagyom a francba.
2020. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer elnézem. Másodszorra már nincs véletlen rossz időzítés
2020. dec. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elnézem, ha jó indoka van rá, és ajánl másik időpontot. Bárkinek közbejöhet valami.
2020. dec. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szürkén bejelenti, hogy nem mehet, akkor nekem már gyanús lenne.

Ám, ha kiérezhető a szavaiból, hogy nagyon sajnálja, hogy xy ok miatt nem mehet el, de ajánl egy másik időpontot, akkor alighanem beleegyeznék. Mindig közbe jöhet valami fontosabb, mint a randevú.

2020. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen indokkal? Ha valós, akkor elnézem, ha érzem, hogy kamu, elköszönök.
2020. dec. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel velem is volt már ilyen, ráadásul van olyanom, hogy ÉLET, ami azt jelenti, hogy BÁRMIKOR, közbejöhet valami, így igen.
2020. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha érthető indokkal mondja le, és utána max. 1-2 nappal felajánl új időpontot, vagy legalábbis aktíva keres (pl. megkérdezi, hogy nekem legközelebb mikor jó), én adnék neki egy esélyt. Ha nem mondja meg, mi az oka, vagy olyan piti okokat mond, hogy "haverom áthívott", "elfelejtettem, hogy akkor van a Forma-1", vagy nem keres utána, és engem izmoztatna ezek után, hogy keressek új időpontot, akkor hagyom.
2020. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!