Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire vagytok távolságtartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok távolságtartóak az elején?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel alakulóban van egy kapcsolat, de észreveszem magamon, hogy eléggé távolságtartó vagyok vele. Nem direkt csinálom, csak úgy érzem, hogy ameddig ő nem teszi meg felém a lépéseket, addig én sem. De itt ilyen apróbb dolgokra gondolok, mint pl. felhívni telefonon, :* smileyt írni, bemutatni barátoknak, áthívni magamhoz stb. De amint ezeket ő megteszi, már én is "feloldódok". Karácsonyra megajándékoztuk egymást, habár nem volt megbeszélve. Akkor meg is lepődött, hogy én vettem neki ajándékot.


Valójában totál odavagyok érte, de félek attól, hogy ez esetleg nem teljesen kölcsönös és ezért nem merem kimutatni neki. Másrészről viszont azt sem akarom, hogy azt a benyomást kapja, hogy én nem érdeklődöm utána ezért is próbálom neki viszonozni a gesztusait, amiket ő tesz felém.


Másnál is szokott ilyen lenni? Illetve fiúk, ez nálatok így rendben van? Vagy ez nem igazán jó jel és próbáljak meg rajta változtatni és jobban kimutatni az érzelmeimet felé? Vagy beszéljem meg vele ezt a témát, hogy nem azért vagyok vele ilyen mert nem kedvelem, hanem pont azért mert jól érzem magam vele.


22L


2020. dec. 27. 01:18
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
56%
Szia! Nem baj, ha van „tartásod“ a fiú, ha igènyes akkor èrtèkelni fogja. Az idô mulásával feloldódtok kölcsönössen. Igazából a fiúnak kellene kezdemènyeznie. Talán kicsit bátoritani kellene egy simogatással.
2020. dec. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A smiley-n egy pillanatra felnevettem.
2020. dec. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én másfél méterre.
2020. dec. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!