Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális Roma lányok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális Roma lányok, ti ismerkednétek és randiznátok egy egy magyar sráccal?

Figyelt kérdés

Régóta tetszenek a Roma lányok. Szerintem van köztük nagyon szép lány aki olyan mint a Pocahontas vagy a Jázmin hercegnő. Viszont sajnos az elmúlt években nagyon megerősödött ez a cigány magyar ellentét bizonyos okok miatt. Én személy szerint nem vagyok rasszista és úgy gondolom, hogy van a Romák köszt is normális inteligens ember aki, próbál normálisan élni, kitűnni a rossz fajtársai közül, (igaz sajnos ők vannak kevesen) és van olyan magyar is, aki ugyanolyan alpárian és szégyenteljesen viselkedik és él, mint a legtöbb rossz hírű romák többsége. Szerintem egy ember nem a bőrszínétől ember, hanem a belső emberi énjétől. Nekem is van roma ismerősöm, aki nagyon rendes és dolgos tisztességes ember. Viszont sajnos a rosz hírük miatt nem nagyon mertem eddig roma lányokkal próbálkozni, mert ki tudja milyen hátterük van, és hogy álnának hozzám. Ha van itt normális roma lány aki hasnlóan gondolkodik, ti ismerkednétek magyar sráccal, mindenféle rasszizmus és előítélet nélkül?


29(F)



#Randizás, kapcsolat
2021. jan. 3. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Bár én férfi vagyok, de engem is érdekelnek majd a válaszok! :)
2021. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

a normáis roma lányokat észre sem veszed, és nem romázod őket.


az egyetemen volt a csoportomban egy lány.


Maximum sejteni lehetett, hogy roma (sötét haj, kreol bőr), de igazi felső középosztálybeli családból származott, az apja menő orvos volt, úgy öltözött, úgy viselkedett, kb senki soha nem említette neki soha, hogy roma lenne...


A soron meg a szőke kékszemű csajt is lecgányozod, mert úgy öltözik, úgy beszél, úgy viselkedik.


Innentől meg az egész kérdésed egy hülyeség

2021. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Ja persze Pocahontas... Aztán szül 1-2gyereket bajsza is kinol és széle hossza egy lesz...
2021. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
#3: jaja! tök igazad van. Szerencsére a magyarok között egy olyan csaj sincs, aki szül két gyereket, aztán szőrösen ül otthon, zabál, és könnyebb lesz átugrani, mint megkerülni. Ehhez romának kell lenni
2021. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%
3 as vagyok. Nem azt mondtam h magyaroknál nincs, de nézd meg a romák többsége szülés után hogy néz ki.. Nem nagyon láttam még csinos 30-35 feletti roma nőt.. Nagyon kevés van amelyik nem hízik el..
2021. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: a prolik, a csórók, a soron lakók többsége úgy néz ki... akár magyar, akác cigó.
2021. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!