Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen társadalmi rétegbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társadalmi rétegbe tartozó nőkkel érdemes ismerkednem, ha a magyar nettó átlagfizetés nagyjából öt-hatszorosát keresem?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, nekem soha nem volt szempont a lány anyagi helyzete. Fiatalabb koromban jártam szegény, illetve multimilliomos szülők lányával is, nem volt szempont.

Most azonban, 30-hoz közeledvén, már egy kicsit mások a körülmények. Nem is feltétlenül magam miatt, hanem a nő szempontjából.


2018. dec. 14. 12:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Egy 30-hoz közeledő férfi a GYK-n kérdezi, milyeen nővel ismerkedjen... Akkor itt a válasz. Ismerkedj 22 év körüli, jó alakú, csinosan öltöző nőkkel. Ilyen magas fizetéssel jók az esélyeid.
2018. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha tetszik valaki nem mindegy mennyit keres? Törekedj kölcsönös szimpátiára. Hasonló érdeklődés irányra, hasonló életszemléletre, jövőbeli elképzelésekre stb stb.. Ezek nem fontosabbak mint ki mennyit keres? Vagy szerinted az ember lényegét az anyagi körülményei teszik ki? Ilyen felfogással sose találod meg az igazit..
2018. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Veled kb azonos réteg, lehet picit lejjebb is. Például én még nem keresek nagyon sok pénzt, de most azért tanulok, hogy majd így legyen. Tehát senki se fog örökre annyit keresni, amennyit épp akkor keres. Azt kell nézni, hogy mekkora az illetőben a szándék a változásra.

Fontos az azonos értékrend és a pénzhez való azonos viszony.

Te tudod, hogy neked mi fontos egy nőben, nem nekünk kéne eldönteni. Ha te egy takarítónővel vagy boldog, akkor legyél vele, ha egy társadalmi elit nővel, akkor legyél vele. Ennyire egyszerű. Te tudod, hogy mik az igényeid, ne az internet népe döntse el.

23 N

2018. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%

Szóval, akkor egyedüli értékelhető jó dolog benned az, hogy a magyar nettó átlagfizetés nagyjából öt-hatszorosát keresed?


Hisz, ezt emelted ki, ezzel büszkélkedsz. Selejtes sz..r vagy, remélem egy anyagias p..csa majd jól letöri a szarvad és kifoszt téged.

2018. dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem én nőként többet keresek nálad, de előbb vágnám fel az ereimet a babkkártyáimmal, minthogy ez alapján válasszak párt magamnak.
2018. dec. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem ez az egyedüli értékelhető tulajdonságom, viszont egy kicsit nehézkes lenne a teljes jellemzésemet egy kérdésbe foglalni, és értelme sem lenne.

Most olvastam egy ilyen kérdést, ahol többen felvetették, hogy pl. a túl nagy vagyoni különbség megviselheti a kevesebb pénz viselő felet. Ezért merült fel bennem, hogy felteszem.

#5: Nos, az átlagfizetés 215 ezer forint, szóval könnyedén ki tudod számolni, hogy többet keresel-e :) Mindenesetre örülök a sikerednek, akár igen, akár nem.

2018. dec. 14. 13:24
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

#6


"Nos, az átlagfizetés 215 ezer forint," :D :D Jó is lenne. És milyen számítás szerint? Ahol átlagolják a nettó 80 ezres fizut és a több milliósat is egyben?

Az átlag magyar nettó kb 120 ezret keres. Csak felvilágosítalak.


"Nem, nem ez az egyedüli értékelhető tulajdonságom, viszont egy kicsit nehézkes lenne a teljes jellemzésemet egy kérdésbe foglalni, és értelme sem lenne."

Akkor miért pont a vagyonodat emelted ki? Nem egy teljes jellemzést kell ide írni, de pl. ha valaki csak és kizárólag a vagyonát említi egy kérdésben, és mást nem, akkor ebből az következik, hogy semmi más jó tulajdonsága nincs, különben mást tettél volna ki első pár helyre és csak mellékesen jegyezted volna meg az anyagi helyzetedet.

2018. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

7#: Itt vannak a KSH-adatok. Tudom, hogy mi a különbség az átlag és a medián között, de a kérdésben az előbbit írtam. Viszont ne menjünk bele módszertani dolgokba... [link]


Azért ezt emeltem ki, mert ez egy gyakori súrlódási pont lehet egy komoly kapcsolatban. De az egyszerűség kedvéért tételezzük fel, hogy amúgy a szellemi, lelki, szexuális stb. kapcsolat és vonzalom megvan, és a kérdés csak az anyagiakra vonatkozik.

2018. dec. 14. 13:35
 9/22 anonim ***** válasza:
22%

#8


Tudod, elég szomorú, ha statisztikai adatokra támaszkodva állítod azt, hogy ennyi az átlag fizetés.

Akkor azt is elhiszed, hogy a magyarok 2/3-a tavasszal a fideszre szavazott?

Na, ennyit a számadatokról.


És csak úgy mellékesen, hol keresnek szerinted ennyit ma hazánkban és kik?

Látom, neked sincs józan paraszti eszed.


" és a kérdés csak az anyagiakra vonatkozik."

1. sok függ az adott ember személyiségétől, hogy ezt hogyan tudják megoldani a felek

2. keresel egy hasonlóan jól kereső csajt (pl. ügyvéd, jogász, orvos, politikus, sportoló..stb.)

2018. dec. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ha valakibe beleszeretsz, nem az lesz az első kérdés, hogy melyik rétegbe tartozik.

Arra vigyázz, hogy ne egy aranyásót fogj ki magadnak.

2018. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!