Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Állandóan faggat, hogy hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan faggat, hogy hány emberrel feküdtem le. Ez csak szerintem indiszkrét és taszító dolog?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy sráccal, még nagyon az elején vagyunk, de már többször felhozta ezt a dolgot. Én egyáltalán nem feküdtem le sok emberrel, nem arről van szó, hogy szégyellem elmondani. Csak nagyon bunkónak tartom, hogy már most erről faggat, mert szerintem semmi köze hozzá. Másrészt nem bírom, ha valaki ez alapján próbál ítélkezni egy ember felett. Én eddig sosem kérdeztem ilyet senkitől, mert úgy vagyok vele, hogy ez a múlt és nem tudhatom mi miért történt. Valami ilyesmit várnék el mástól is. Szerintetek velem van a gond, vagy tényleg bunkóság tőle?
2021. jan. 3. 18:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
39%
Ha tisztességes nő lennél nem lenne mit szégyelned, válaszolnál és nem lenne szükség erre a sunyi játszmázásra meg önigazolásra a többi lotyótól a gyakorin. Amúgy joga van tudni és ígyis úgyis ki fog derülni hogy hány alfa görénynek dobtad oda magad (igen azis számít akit csak leszoptál a WC-ben és igen azis számít akibe nem is voltál ám szerelmes és igen azis számít akit pár nap után kidobott).
2021. jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
48%
Meg tudlak érteni, kedves kérdező! Ez pont ugyanolyan taszító dolog, mint amikor a nők fintorognak a 30 feletti szűz férfiakra és ez alapján ítélkeznek fölöttük, vagy ráadásul faggatják őket, hogy de miért??? Holott semmi közük hozzá, miért szűz még mindig! :/ Szóval érthető a kiakadásod...
2021. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én olyan 250-300 nővel voltam, de ha megkérdezik akkor leosztom 10 el😅
2021. jan. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
78%
21-es! hu de megkeseredett, rosszindulatú emberke vagy.
2021. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

#21

Ordít az írásodból az önbizalomhiány és a rosszindulat. Nem fogok egy komplexusokkal küzdő embernek bizonygatni semmit. Joga pedig egyáltalán nincs tudni arról, hogy mi történt amikor még a létezéséről sem tudtam. Az meg hogy le lotyózod a többieket, meg alfa görényezel téged minősít. Sem én, és szerintem a nők többsége nem tartozik abba a kategóriába, amiről te most írtál, szóval nyugodtan visszavehetsz :D

2021. jan. 4. 14:13
 26/26 anonim ***** válasza:
62%
Én kevés fiúval voltam, de így sem lennék együtt egy olyan emberrel, akinek ezért felelnék meg.
2021. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!