Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdeklem vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit látásból ismerek. Ráírtam néhány napja, akkor visszairkalt rendesen pár percre rá hogy irtam mindig. Aztán a 20 perces beszélgetést követően eltűnt és csak este, fel nap után írt ujra. És azóta napi 1-2-szer ír csak, viszont akkor érdeklődő , visszakérdez. Látom, hogy néha aktív, mégsem ír. Szóval nem tudom hova tenni. Lehet csak azért érdeklődik, mert nem akar megbántani? De akkor az elején miért volt olyan cuki? Meg hát azért írtam rá, mert egyszer leszólitott és úgy jött le, neki is bejövök, csak hát nem tudtam lereagálni akkor jól. Lajkolgat is nekem, gyakran kapom rajta hogy engem néz, van hogy rám is mosolyog. Szóval nem értem, miért csak napi 1-2-szer ír.. most akkor érdeklem vagy sem?

23/L


2021. jan. 7. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha komolyanvehető lennél már rég felhoztad vna a talit vagy vmi, de nem. Na ezért.
2021. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell megtudnod tőle!
2021. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem vannak màs csajok is képben
2021. jan. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Játszik
2021. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdekled azért, különben nem írna magától még ennyit sem. Vagy nem akarja túlzásba vinni vagy részéről nem olyan komoly még és azért nem ír többet.
2021. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira érdekelnéd több időt szakítana rád, és valszeg elhívna személyes találkára.
2021. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értitek. Érdekled, de ki akarja húzni a battle pass-t is, az idő pedig szorít.
2021. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!