Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem érdeklem,ha ritkán keres?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklem,ha ritkán keres?

Figyelt kérdés

Tinderen ismerkedtünk meg pár hete.Egyszer randiztunk,nagyon jól éreztem magam vele,igazi úriemberként viselkedett és jól elbeszélgettünk,bár kissé távolságtartó volt,nem is bókolt.A randi végén adtam az arcára egy puszit ő pedig azt mondta,hogy még látjuk egymást.Azóta egyszer hívott randira,amit aztán lemondott és nem is ajánlott fel másik időpontot.Egy hetet vártam,aztán megkérdeztem,hogy akar-e találkozni,azt mondta,hogy a kedd vagy szerda megfelel neki,ma délelőtt ismét írtam neki,hogy akkor jó-e a holnap,de még nem válaszolt.Nem sokat levelezünk,mert minden nap 12 órát dolgozik,és annyira még nem ismerjük jól egymást,hogy csak úgy elcsetelgessünk,de kezd zavarni,hogy alig ír és az üzeneteimre is általában csak órákkal később válaszol,illetve hogy nem töri magát egy második randiért.Néha kedveseket ír,és volt,hogy hajnali 6-kor,munka előtt küldött nekem számokat,hogy hallgassam meg,de ennyi nem elég...Mit gondoltok,nem érdeklem igazán?Akkor miért írogat még mindig velem?Nagyon tetszik a srác,de nem tudom,hogyan viselkedjek vele,nem akarok olyan szekér után futni,ami nem vesz fel.

Előre is köszönöm a válaszokat.

20/L



2020. okt. 19. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Szia, ha nem akarsz olyan szekér után futni ami nem vesz fel, akkor miért is futsz utána?
2020. okt. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert nagyon tetszik,abban reménykedem,hogy lehet köztünk valami...
2020. okt. 19. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem érdekled, hogy első helyen legyél a sorban és komoly energia legyen benne, de lezárni még nem akarja, hátha. Kb. ez van itt.
2020. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És hogy kéne ebben az esetben viselkednem vele?
2020. okt. 19. 17:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz következő randi, akkor mindenképp tisztázzátok, hogy mit akartok a másiktól. Ha ez meg belátható időn belül nem jön össze, akkor hagyd a francba.
2020. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

Túlságosan kimutattad az érzelmeid iránta. Ő még határozatlan, ezért gondolkozik. Ha nem ír, Te ne keresd. Boríts fátylat az eddigiekre.

Ffi.

2020. okt. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos ilyen az ha sokat dolgozik egy ember,fárasztó a 12 órázás.
2020. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!