Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan férfi, aki volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki volt már nála magasabb lánnyal, vagy nő aki nála alacsonyabb sráccal?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt, nem volt furcsa? Mekkora volt a különbség?

2021. jan. 10. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

barátnőm 8 cm-el magasabb, ha meg felvesz egy magassarkút, akkor már egy fejjel magasabb, ami brutál


néha eszembe jut h egyesek mit gondolnak de gondolják csak, én jól érzem magam mellette

2021. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem voltam még kertitörpével, 157 cm vagyok🤣Egyébként engem zavarna, ha a pasi alacsonyabb lenne nálam, de ez a veszély szerencsére nem fenyeget.
2021. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Volt jó pár sportoló csajom. Én 180 vagyok, a legmagasabb 190+ volt.

Nem érdekelt, hetero vagyok, és érett FÉRFI, nem komplexusos, 15 éves féreg csicska.

2021. jan. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok a különbség, én 170 cm lány, párom 165 cm fiú.
2021. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

195 centis volt az exem, én 172 vagyok és állítólag majdnen 180 centis férfival ismerkedek. Gyakorlatilag meg vagy én nem 172 vagyok, vagy ő nincs 180,mert baromira alacsonyabbnak tűnik. :D

De, egyelőre elég furcsa, de csak mert a magasat szoktam meg... Emiatt leépíteni nem fogom, de kicsit azért zavar, hogy őszinte legyek.

2021. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nemaRendőrség ***** válasza:
77%

"Nem érdekelt, hetero vagyok, és érett FÉRFI, nem komplexusos, 15 éves féreg csicska."


Áh, dehogy vagy komplexusos...

2021. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!