Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tiltáson és törlésen kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tiltáson és törlésen kívül van másik opció, hogy ne lássam az exemet?

Figyelt kérdés
Semmi okot nem adott arra, hogy letiltsam, egyszerűen csak még mindig szeretem és nem bírom ki, hogy ne csekkoljam a profilját folyamatosan. Így viszont az életbe nem leszek túl rajta. Tiltani meg törölni amiatt nem akarom, mert tényleg nem viselkedett velem bunkón. Ezeken kívül van más lehetőség? Tudom, hogy nekem kéne megállnom, de sajnos gyenge vagyok hozzá. Mit javasoltok?

2020. dec. 19. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ásó-lapát-klórmész?!
2020. dec. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elsőő azt azért neeem :D
2020. dec. 19. 10:26
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Én a követését szoktam leállítani, akkor nem látom ha kitesz valamit, viszont ő nem tudja, hogy már nem követem. Azt én se szoktam tudni megállni, hogy ennek ellenére ne nézegessem az oldalát még egy ideig, viszont így nem jön szembe a neve véletlenül, csak akkor, ha direkt ránézek. Már ez is jobb mint a semmi..
2020. dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Tiltds le egy másik profilról is.
2020. dec. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3

Igen erre én is gondoltam, de én egyszerűen nem bírom ki, hogy ne keressek rá a profiljára. Tudom, hogy ez gyengeség, de még nagyon bennem van ez az egész. Emiatt az lenne a legjobb, ha úgymond ,,megszűnne" minden platformról

2020. dec. 19. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
#3 vagyok, tudom ugyanilyen vagyok én is, de más lehetőség nincs, vagy letiltod teljesen, vagy magadat törlöd, vagy csak a követését állítod le. Én az utóbbit csináltam, és már egyre ritkábban nézem.. Sőt egy ideje rá se néztem, nem akarok magamnak fájdalmat okozni.
2020. dec. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem azzal semmi baj nincs, ha megnézed a profilképét, a lényeg, hogy ne zaklasd, ne írj neki. Ez is lehet a "gyász" egyfajta levezetése. Ha sokszor nézed, azzal sem változnak az érzéseid, mint ahogy azzal sem, ha megtiltod magadnak. Majd idővel leszoksz róla és találsz valaki mást. Te így éled meg a feldolgozást, azzal nincs szerintem semmi baj :)
2020. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én leszedtem magam az egész Facebookról és tiltottam telón is, plusz számcsere. Máshogy nem tudtam megoldani. Sikerült túl lennem rajta így.
2021. jan. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!