Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az milyen már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az milyen már, hogy 19 éves lány vagyok és 15-16 éves fiúkkal érzem jól magam?

Figyelt kérdés
15 éves koromban egyáltalán nem pasiztam nem éltem ki magam, lehet azért tetszenek a fiatal srácok? mivel nálam a bulizós élet 18 évesen indult be :D előtte nem nagyon szórakoztam. és most pótolnám be? szerintetek? mert annyira ciki, hogy megszólnak érte mások, h én mindig 15 évesekkel lógok...
2011. okt. 12. 20:04
 1/9 anonim válasza:
100%
ha jobban érzed magad abban a társaságban,akkor legyél velük.ne az érdekeljen hogy néz ki,hanem hogy jól érzed magad. ez a fő.nem érdekeljen hogy mit mondanak a többiek,tedd azt amitől jól érzed magad.
2011. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én örülnék ha velem lógnál :D 15/F
2011. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is szertek nálam fiatalabb srácokkal lógni, de szerintem ez azért van, mert pl. én közben úgy érzem, hogy nekik nem kell folyton megfelelni, mert meg kölykök és inkább örülnek, hogy idősebb csaj számba veszi őket. Mig ha idősebekkel megyek el ide oda, folyton bennem van a feszültség, hogy meg kell felelnem nekik, nem tudok ellazulni.
2011. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
milyen már ez?? te jó ég!!
2011. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

" Én is szertek nálam fiatalabb srácokkal lógni, de szerintem ez azért van, mert pl. én közben úgy érzem, hogy nekik nem kell folyton megfelelni, mert meg kölykök és inkább örülnek, hogy idősebb csaj számba veszi őket. Mig ha idősebekkel megyek el ide oda, folyton bennem van a feszültség, hogy meg kell felelnem nekik, nem tudok ellazulni."


Ez undorító. Ne haragudj tudom h igazad van meg minden, nem bántásból, de ez télleg rossz hozzá állás. Ez mások teljes kihasználása... Van egy 20 éves srác, aki le se sz*r téged annak nyal*d a seggét, és van egy kedves 15 éves aki meg tökre törődik veled, az meg örüljön hogy vele lógsz... pont e miatt lesz abból a 15 éves fiúból is akkora f*szp*raszt 20 éves fiú, mert úgy lesz vele, hogy engem is bántottak, nekem is fájt, azzal se törődött senki. Most én is bántok másokat, másoknak is fáj, most én is lesz*rom...

2011. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves 20:19

Nem arról van szó, hogy érzelmileg használom ki a fiatalabb srácokat, hanem egyszerűen arról, hogy velük többet tudok hülyülni és mivel még én is gyereknek érzem magam, szerintem normális, hogy velük jobban tudok egyezni.

2011. okt. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én meg fiatal lányokkal szeretek lenni :D
2011. okt. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Aztadejópasivok ***** válasza:
Hát lógjatok..Kötelet adok ha kell fa meg van bőven.
2011. okt. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy unokatestvérem,aki 23 éves létére olyan gyermeteg természet,hogy 17-18 évesekkel barátkozik:D
2014. szept. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!