Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt életetek legrossza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életetek legrosszabb/legviccesebb randija?

Figyelt kérdés
Meséljetek, mik történtek a legrosszabb/legviccesebb randijaitokon, szeretnék nevetni egy kicsit:)

2021. febr. 6. 16:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerencsére olyan szempontból nem volt rossz randim, hogy a másik katasztrófa lett volna, inkább én bénáztam.


Jó lett végül a vége, mert lett folytatás, de a legviccesebb randi azért volt az, mert:

- második randi volt, metróval mentünk valahova, szállunk le, tömeg volt... gyengéden megérinti a hátam, én már ott örömködöm maga,ban, hogy jaj, de jó, megérintett... aztán taszajt rajtam egy nagyon aprót, és mondja, hogy "na törj utat" (én voltam a nő) - nem mosta ezt le magáról, sokszor felemlegettem neki :D

- ugyanez a randi, szintén... leültünk vhova beszélgetni... én valahogy odakaphattam véletlenül egy varhoz / pattanás-sebhelyhez a homlokomon, de nem is vettem észre... és neki kellett szólnia, gogy egy csíkben folyik a vér a fejemen... az azért elég kínos volt


De az is jó volt, amikor először találkoztam anyukájával, és annyira röhögtetett ivás közben (a srác), hogy kijött a narancslé az orromon.

2021. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!