Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt életetek legrossza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életetek legrosszabb/legviccesebb randija?

Figyelt kérdés
Meséljetek, mik történtek a legrosszabb/legviccesebb randijaitokon, szeretnék nevetni egy kicsit:)

2021. febr. 6. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
A legrovidebb volt a legviccesebb. Csaj (love.hu, akkor meg az porgott) mondta, hogy megy a deakra valami koncertre spanokkal, ha gondolom csatlakozzak. Gondoltam. Talalkoztunk a villamosmegalloban. Csalodas volt elso latasra, ugyh vegulis a spanjaivel koncertezett, de nelkulem, olyan 1.5 perc utan tipliztem, fel ora mulva mar egy jol bejaratott csajnal voltam:)
2021. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Barátnőm szervezte le nekem a randit, kapásbol sok kedvem nem is volt elmenni. A srácot tali elött facebookon képen láttam, ott olyan elmegy kategóriának tűnt.


Élőben nem ismertem meg 🤣🤣🤣

Képeken tök magasnak tűnt, na a valóságban vagy 165 max. (Annyi vagyok én is). Emellett a képekhez képest, hát hogy is mondjam... csalódás volt, na 🤣 hozott egy ilyen bon-bont ajándékba. Csak betettem a táskámba, otthon néztem, fel volt már bontva, a kb 20ból 5 csoki hiányzott belőle, és celluxal volt visszaragasztva 🤦‍♀️🤣🤣


Elmentünk egy étterembe, a teraszon ültünk le. Én kólát kértem, ő "szénsavas vizet, a buborékokat kikavarva belőle, citromkarikával, 2dv jégkockával, szívószállal, napernyővel " 🙈😆😆


Nagyon nem beszélgettünk, ő beszélt csak, esélyem nem lett volna megszólalni, én meg bámultam a jarókelőket és gondolkodtam milyen indokkal hagyhatnám ott 😂


Elmesélte az egész családfáját, a nagynénje cicáját, a másodunokatesója gyerekeit, mindenkit. Meg hogy ki mit fog szólni, ha talalkozik velem 😅😅


Aztán már a hangszíne is elkezdett idegesíteni. Mondtam, mostmár fizessünk, megisszuk az italt azt induljunk meg. Jött a pincér, erre a srác, hogy fizessem én az egészet, mert neki sokba került a benzin, mire bejött a városba (megjegyzem én is kocsival voltam, csak én 30km-ről, ő meg 10ről😅😅) kifizettem azt a kemény 1000ftot, megittam a maradék kólámat, aztán felpattantam, hogy a csipogóm jelzett, hogy a kiskutyám elleni fog, mennem kell 😂😂😂😂 ott ő lefagyott, én pedig már ott se voltam 🤣🤣🤣

2021. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Munka után mentem és mindenen, de mindenen nevettem ok nélkül. Azt hittem, hogy a randipartner többet szóba sem akar majd állni velem, de nem így lett.

Nekem azért ciki volt, mivel úgy röhögök perceken keresztül, mint a flúgos futamból a kutya.😂

[link]

2021. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tinder randi volt, és moziba vitt a srác. Kicsit csodálkoztam is rajta, hogy miért oda visz első randin, ahol nem is lehet beszélgetni. Mint kiderült azért, mert nem is tud beszélni :'D De tényleg, írogatni tök jól tudtunk, de egy hang alig jött ki élőben a száján. Biztos izgult is, de lehetett is valami a hangszálaival, nem tudom beteg volt-e vagy eleve ilyen. Csak igen-nem válaszai voltak, az is úgy nézett ki, hogy meg kellett erőltetnie magát, hogy kinyögje. Ilyen Voldemort hangja volt. Szóval én próbáltam beszélni, de elég kínos volt. De legalább a film jó volt :)
2021. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer randiztam egy csajjal tàrskeresőről. Jött is.. A barátnőjével. Kérdezte hogy ugye neeeem baaaaj? Mondom de mert nem ez volt megbeszélve.

De hogy nekik dolguk van utána.

Mondom oké akkor beszélgessünk gondoltam a barátnő lesz olyan diszkrét és arrébb ül. De nem.. Nem is lehetett volna nagyon mert végig telefont nyomkodtak és nevetgéltek. Közben jött a pincér felvenni a rendelést. Kértek is a hölgyek nagy kehely fagyit meg kaját. Én is kértem. Egy szó nélkül megebédeltem. Ők telefont nyomkodva elvoltak egymással. Felálltam amit észre sem vettek, odamentem kifizettem a SAJÁT kajámat és leléptem. Később tudtam meg hogy hatalmas balhé volt mert a hölgyeknél egy fillér sem volt. 😂

2021. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Elementünk a Duna partra sétálni egy lánnyal, talán negyedik randi volt. Mikor már visszafelé mentünk, és a lakásom közelében voltunk, olyan hasmenés jött rám, hogy se puszi, se pá, hazafutottam, mondtam, hogy most vészhelyzet van, be fogok fosni. Ha 2 másodperccel később érek a lakásba, tele lett volna a gatya.
2021. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy sráccal randiztam most nem rég a karantén alatt, asszem decemberben. Már az elejétől kezdve akaszkodott, folyton ölelgetni akart és nem tartotta tiszteletben, hogy vad idegeneket első alkalommal nem ölelgetek meg nem mondom meg, hogy hol lakok. Végül bekamuztam egy lakcímet, ahol "lakok", odáig elkísért. Pont valaki kijött a főbejáraton, így én egy másodperc fliccenése alatt eltűntem a belső udvarban, Vártam ott a fagyban egy órát, amíg tuti el nem ment és utána hazamentem. Hetekig irogatott, de nem értette meg, hogy nem akarok második randit, így egy idő után egyszerűen nem válaszoltam neki. A mai napig néha felhívna, ha nem lenne feketelistás a száma :D
2021. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#2! Ne haragudj, én nyomtam véletlenül pirosat, mert telefonon néztem, és véletlenül hozzáértem😟Pedig tök jó sztori, zöldet akartam! Pontozzátok fel helyettem, légyszi!
2021. febr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8as!

Semmi gond 😊


2#

2021. febr. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindegyiket felpontoztam😇
2021. febr. 7. 19:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!