Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire normális izgulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális izgulni a randi miatt?

Figyelt kérdés
Van egy srác/pasi/férfi/csávó, nem tudom melyik a legjobb rá, na mindegy. Szóval valahogyan bekerült először egy tágabb aztán egy szűkebb baráti körbe. A találkozókon elég sokat flörtöltünk (annyira hogy sokan már poénkodtak hogy menjetek szobára). Nos hát péntek este, hazakísért egy ilyen koccintásról, és hát itt aludt (a gyengébbek kedvéért: volt szex). Az este folyamán megkérdezte hogy nincs-e kedvem vele randizni, hogy teljesen felrúgjuk a “normális sorrendet”. Hát ma estére beszéltük meg hogy felmegyek hozzá, főzünk valami vacsorát, beszélgetünk, játszunk, majd alakul. Én annyira izgulok, előtte 2 évig senkivel nem voltam, mert senkivel nem éreztem magam eléggé “biztonságban” ehhez. Félek hogy mit gondol rólam ezek után. A múltkor eléggé ilyen hirtelen öltöztem fel, nem számítottam ilyesmire. Ma valami kicsit elegánsabb, de kényelmes ruhát gondoltam, egy szexibb fehérneművel, tudjátok, hajmosás, és ilyesmik. Én annyira nagyon nagyon izgulok, fogalmam sincs milyen lesz az este, soha nem voltam még szex utáni randin, sőt nem is igazán randiztam még rendesen, és félek hogy valamit nagyon elszúrok. Adjatok tanácsokat, légyszi! Mit csináljak hogy jó legyen? 22L (és 24F)

2021. febr. 9. 05:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%

Érdekes 1-es, most olcsó meg könnyen kapható.

Amúgy meg a gyk. tele van azzal, hogy kb. első randin szabad a vásár, nyugodtan tegye szét a lábát a nő, mert nem ezen múlik.

Ha megteszi, akkor meg ócska.

Na, ez a gyk. színvonala:DDDDDDD

2021. febr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, én ugyanígy voltam, megspékelve azzal, hogy be is voltam piálva.

Utána volt rá két napra a klasszikus randi a sráccal:)

3 évig voltunk együtt utána (nem szexkapcsolat, együtt is éltünk).

2021. febr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
És amúgy jó volt a szex? :)
2021. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 igen, nagyon is
2021. febr. 9. 13:25
 15/16 anonim ***** válasza:
Fú, klassz, gratulálok! :) 13.
2021. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Közel 50 kapcsolatom, és zenész mivoltomnak köszönhetően még több egyéjszakás kalandom volt Ennek ellenére minden randira kellően elcsigázva, tele lámalázzal mentem. Sohasem tudhatja az ember, hogy elejthető kis liaisonocska, vagy élete nagy szerelme vár- rá...

Szóval semmi baj azzal, ha izgulsz , ez csak azt jelzi, hogy tisztában vagy a tét nagyságával.

2021. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!