Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek hanyadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek hanyadik sikertelen Tinderes randi után sikerült végül normális fiút találni, akivel össze is jöttetek?

Figyelt kérdés

Sok rossz élményetek volt, esetleg csalódás?

Fiúk válasza is jöhet.


27L



2021. febr. 11. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Nekem 3 vagy 4 nagyon rossz randim volt, utána volt egy jó amiből kapcsolat lett.

L

2021. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt pár randim, 2-3, de nem kifejezetten volt rossz élmény csak nem passzoltunk.:)

3.után volt egy kis szünetem és utána jött a srác, akivel már 3 éve vagyunk együtt:)

2021. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Akinek rossz randijai vannak annak erdemes elgondolkodnia azon mit kene mashogy csinalnia. Sok lannyal beszelgettem egy tucatnyival talalkoztam ia es mindegyik nagyon kellemes volt, meg ha nem is lett kapcsolat. Ertem hogy becsuszhat neha nehany tevedes se ha sorozatban rossza randik vannak ott a valogataaban van a hiba.
2021. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsémre már a második fiúval nagyon jól kijöttünk es már 1 éve együtt vagyunk. Az első nem kifejezetten rossz volt, inkább csak nem igazán volt témánk.
2021. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Na ez egy nagyon jó kérdés 😂 Akivel először randiztam tinderen, vele össze is jöttem, de kiderült hogy neki csak szexre kellettem és annyira bejöttem, hogy muszáj volt elhitetnie velem, hogy szeret. Utána szó nélkül otthagyott, le is tiltott.

Utána egy éven keresztül egyedül voltam, kb 9 fiúval randiztam, de egyikkel se jöttem össze, ebből 3 egyébként rendes volt. Utána nagyjából pont egy évvel az első srác után matcheltem egy sráccal, aki már egy éve a barátom, és aki miatt azt mondom, hogy megérte ezt mind végigjárni.

Egyébként az első srác másfél évvel azután, hogy elhagyott, néhány hónapja gondolt egyet és rámírt, hogy van-e még esélye nálam. Szóval vannak hatalmas gyökerek bőven, viszont ki lehet fogni elképesztően rendes, helyes, magas, okos, izmos férfit is.

2021. febr. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az első lánnyal akivel randiztam, össze is jöttünk. Összesen kb a negyedik randim volt különböző társkeresőkről.
2021. febr. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Összesen 2 tinder randin voltam életemben, az első sem volt rossz, csak egyszerűen nem volt meg a szikra. A második fiúval már fél éve boldogítjuk egymást, az összeköltözésünk után szinte rögtön a kezemet is megkérte, nem volt kérdés hogy a válasz igen:D


19/L

2021. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Felregisztráltam, még aznap éjjel matcheltem egy férfival (akit egyébként előtte már ismertem, csak nem igazán beszéltünk), cseteltünk pár napon keresztül, felhívott, elhívott randizni, első randi után töröltük magunkat a tinderről, ennek több mint 4 éve, azóta a férjem.

Szóval elsőre beletrafáltam és össz-vissz 1-2 hétig voltam fent és kb. csak vele beszéltem ott.

27/N

2021. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont nemrég számoltam össze, hogy kb. 15 randim volt már onnan. Komolyabb egy se, de szex volt pár. De az esetek 90%-ban az első randi után semmi.
2021. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!