Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem a tinderen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem a tinderen egy férfit. Szerintetek működhet?

Figyelt kérdés

2 hónappal ezelőtt húztuk jobbra egymást a tinderen, majd kb. 1 hét online és telefonos beszélgetés után a személyes találkozóra is sor került.

Mindketten függetlenek voltunk, ő 41F, én 33N, a kölcsönös szimpátia azonnal megvolt. Külsőre és belsőre is bejön nekem, pedig nem igazán hittem eddig a tinderben, és én is nagyon tetszem neki.


A problémám a következő: kb. 250 km távolság van közöttünk, ő pedig a munkája miatt biztosan nem fog tudni elköltözni (családi vállalkozás, jól keres vele, tényleg butaság lenne otthagynia), így ha komolyabbra fordulna, nekem kellene feladnom az eddigi teljes életem. Nekem is jó munkám van, önellátó vagyok, örököltem egy családi házat, abban élek.

Addig viszont marad a távkapcsolat, ami nekem nem igazán tetszik. Sokat beszélünk telefonon, egész nap írogatunk üzenetet is, volt, hogy virágot küldött nekem futárral, de a személyes kontaktust azért ezek a dolgok mégsem helyettesítik. Aludtunk már egymásnál, mindketten jól éreztük magunkat a másiknál (közös reggeli, közös fürdés, összebújva alvás...).


A másik gond viszont a szex: nem tudom, hogy az összeszakotlanságunkból fakad-e, de nagyon nehezen megy el, vagy el sem megy szex közben. Az adottságaival minden rendben van, kívánjuk is egymást, de amikor már 2 órája dolgozom rajta eredmény nélkül, azért az egy kicsit ijesztő. Ő értem mindent megtesz az ágyban.


Szerintetek ilyen körülmények mellett érdemes hosszú távban gondolkodni?

Működhet ez nekünk?



2021. febr. 16. 06:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
250 km az nekem elég sok lenne. Ráadásul mindkettőtöknek meg van a saját, kialakított élete. Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy mennyire tudja összeegyeztetni az idejét + távolság. Ha tényleg nagyon passzoltok, akkor mind a kettőtöknek nagyon kell akarnia, meg ugye elég erős bizalom is szükséges. Én ilyen esetben mindig attól félnék, hogy a pasim találna valaki mást, vagy összeismerkedne időközben mással, amikor én nem vagyok ott. Én pár évvel fiatalabb vagyok nálad, de én igényelném a heti többszöri találkozást, főleg ebben a korban. Mert így kicsit gyerekesnek érzem. Mi egy sráccal 1,5 órányira laktunk egymástól, és mégis le lett fújva az egész, inkább meg sem próbáltuk a kapcsolatot. Ha az elején már úgy van vele az ember, hogy nem működne, szerintem felesleges bele menni, mert azután már csak rosszabb lesz ha kialakul a kötődés, esetleg később érzelmek... vagy csak szimplán beleéli magát az ember, aztán nagyobb lesz a pofára esés.
2021. febr. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Noren1989 ***** válasza:
84%
Nem.
2021. febr. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Sztem tul nagy a tav.
2021. febr. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Távolság miatt bele se kezdtem volna. Szex kapcsán megkérdezném, hogy érezte magát, felnőtt emberek vagytok, beszéljétek meg hogyan jó neki, bár szerintem ha igazán kívánna már egy érintéstől, öleléstől kívánós lenne, főleg az első alkalommal.
2021. febr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%

Én nőként élveztem el ennyire nehzen. A barátom meg kitartó volt, én meg mégjobban ráfeszültem, és nem ment. Sokat -beszélgettünk róla, ami eleinte kínos volt, aztán egyre könnyebb. És ez segített abban, hogy lazuljak, és gyorsabban menjen. Mert el tudok lazulni mellette most már.

A költözés-

Alapból Pesti vagyok, de sokat voltam -vidéken rokonoknál, Magyaro. nagyon különböző pontjain. És több helyen éreztem azt, hogy na, itt tudnék élni.

És volt is hogy vidékre költöztem egy évre, a legszebb évem volt. (Munka miatt jöttem vissza)

Ha nála, és a városában jól érzed magad, megnyugtató otthon érzésed van, költözz bátran, főleg ha meg tudod oldani a munkát. A családi házat meg nem kell eladni.

2021. febr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd 10 kilométerre a rádiuszt a tinderen. Te a maximumra állítottad. Ha nem találsz fél éven belül mást, akkor térj vissza a kérdésre. Felrúgod itt az életed azután fél év múlva kiderül nem passzoltok. Bár ezen is lehet segíteni. Kiadod a házad. Ha nem jön be visszaköltözöl.
2021. febr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%
Felejtős. 250km? Nem megy neki a szex? Nem is értem mit akar egy pasi egy ilyen fiatal nőtől, ha már a szex sem megy neki. Ja leápolni jó vagy neki. Ez tényleg megér egy virágcsokrot.
2021. febr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

Távkapcsolat nem fog működni. Ha tudsz kivenni szabadságot odakölzöthetsz hozzá pár hétre aztán meglátjátok hogy működik e.

Az hogy nem tud elmenni valószínűleg pszichológiai oka van, vagy esetleg nem talál téged olyan vonzónak mint amennyire gondoltad, csak jobb veled mint egyedül lenni.

2021. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék ha valaki 2 óráig dolgozna rajtam 😂 aranyos lehetsz ha ilyen odaadó vagy 😊 kicsit néha nekem is nehezen megy de 2 óra az tényleg elég durva 😱
2021. febr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos a dolog, akkor add ki a kecot koltozz hozza, azt meglatjatok. Ha nem mukodik, hazamesz...
2021. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!