Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem a tinderen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem a tinderen egy férfit. Szerintetek működhet?

Figyelt kérdés

2 hónappal ezelőtt húztuk jobbra egymást a tinderen, majd kb. 1 hét online és telefonos beszélgetés után a személyes találkozóra is sor került.

Mindketten függetlenek voltunk, ő 41F, én 33N, a kölcsönös szimpátia azonnal megvolt. Külsőre és belsőre is bejön nekem, pedig nem igazán hittem eddig a tinderben, és én is nagyon tetszem neki.


A problémám a következő: kb. 250 km távolság van közöttünk, ő pedig a munkája miatt biztosan nem fog tudni elköltözni (családi vállalkozás, jól keres vele, tényleg butaság lenne otthagynia), így ha komolyabbra fordulna, nekem kellene feladnom az eddigi teljes életem. Nekem is jó munkám van, önellátó vagyok, örököltem egy családi házat, abban élek.

Addig viszont marad a távkapcsolat, ami nekem nem igazán tetszik. Sokat beszélünk telefonon, egész nap írogatunk üzenetet is, volt, hogy virágot küldött nekem futárral, de a személyes kontaktust azért ezek a dolgok mégsem helyettesítik. Aludtunk már egymásnál, mindketten jól éreztük magunkat a másiknál (közös reggeli, közös fürdés, összebújva alvás...).


A másik gond viszont a szex: nem tudom, hogy az összeszakotlanságunkból fakad-e, de nagyon nehezen megy el, vagy el sem megy szex közben. Az adottságaival minden rendben van, kívánjuk is egymást, de amikor már 2 órája dolgozom rajta eredmény nélkül, azért az egy kicsit ijesztő. Ő értem mindent megtesz az ágyban.


Szerintetek ilyen körülmények mellett érdemes hosszú távban gondolkodni?

Működhet ez nekünk?



2021. febr. 16. 06:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
47%
Ha az elejen ezeket kiirod kevesebb ertetlenkedest kapsz. Nem lenyegtelen informaciok ezek. Itt az a kerdes, hogy vegtelen tavolsag mellett, amit te allitottal be felnottkent, miert nem vallalod a kovetkezmenyet? Ugyanis ez azzal jar. Aztan itt van ez a masik problema, a szex. Gyanithatoan ez sokat nem fog valtozni. Egyutt tudsz ezzel elni? Ez megint egy olyan eldontenedo kerdes, amit felnottkent merlegelned kell. Igen es nem valasz az opcio, mas nincs. Igaza van annak, aki a 20km-t javasolta, az kb 40 perc utazas, ennel tobb az mar az energiapazarlas kategoria. Aki ezen a koron belul nem talalja meg a magahoz valot, annak ilyen donteseket kell meghoznia, mint neked. Ha megszavazzuk, akkor hozzakoltozol?
2021. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe kivennék annyi szabit amennyit tudok, vagy elmennék táppénzre és kiderülne milyen vele 2 hétig együtt élni, bár ez is még kevés. Az emberek 2-3 hónapig simán megtudják magukat játszani, nem is feltétlenül szánt szándékkal csak ugye mindenki a legjobb formáját akarja hozni az elején és nem áll bele a nézeteltérésekbe inkább elvicceli. Veszélyes vizekre eveztél, mert itt nagy a tét. Én nem merném bevállalni alapból is megvisel egy szakítás, csalódás magamban és a másikba. Ha még erre rájönne, hogy feldobtam az eddigi életem miatta és ez lett az meg tényleg teljesen a padlóra küldene. És ez alapból akkora áldozat, hogy fel-fel bukna ameddig éltek. Hiányérzet, honvágy, nem találom a helyem, nem úgy jönnek össze a dolgok és mindig feltennéd magadnak a kérdést, kellett ez nekem? Neki is mindig felhánytorgatnád még ha félszavakkal is, de érezné a nyomást.

Ettől függetlenül sose lehet tudni mit adna az élet, boldog házasság is lehet, vagy elköltözöl hozzá, szakítotok, de ott megismerkedsz mással akivel boldog leszel.

2021. febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!