Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderről taliztam egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderről taliztam egy sráccal, vajon akar még talizni?

Figyelt kérdés
Vasárnap taliztam először a fiúval, én tökre jól éreztem magam és elmondása szerint ő is, hiszen tali után ő ajánlotta fel, hogy jövő héten is találkozhatnánk. Miután hazahozott én írtam rá, hétfő reggel ő, kedden én, és egész nap elérhető, de 3 óráig nem válaszolt, mert mint utólag kiderült game session volt. Már tegnap nagyon úgy éreztem, hogy ráírok a taival kapcsolatba, de erről lebeszéltek, hogy ez a fiú dolga:D Viszont tegnap tényleg annyit sem kérdezett, hogy mizu. És ha ma sem fog semmit akkor nem tudom, hogy kezdeményezzek-e én vagy hagyjam. Tudom, hogy tindert se nézi gyakran, onnan kellett átmennünj instára, hogy rendesen beszéljünk. Szóval ha én mondtam voltna aztomatikusan, hogy talizhatnánk, és rávágja, hogy rendben, azt lehet udvariasságból teszi. De ha így magától mondta, akkor csak komolyangondolta.. Csak fura hogy tegnap nem is keresett.

2021. febr. 18. 07:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
29%
Ne hivd, csak irj.
2021. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
73%

Én is azt pártolom, hogy a férfi kezdeményezzen.

Mi lesz később, ha már most ilyen érdektelen veled szemben?

Csak azért erőlteted vele a dolgot, mert a többi randid szar volt? Ha olyan jó volt neki is, akkor már rég elhívott volna.

2021. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
75%
Engedd el ezt szerintem, hogy kinek kell elhívnia. Ez 100 éve ment, meg 50 éve is, de mégis, szerinted mi van, ha kifejezed felé, hogy szeretnél vele találkozni? Pont ez ellen küzdöttek a nők, hogy ne legyen ilyen megkülönböztetés, hogy mi a férfi, meg mi a nő dolga. Ha eszerint élnénk még mindig, akkor neked most nem internetezned kéne, hanem főzni az ebédet az uradnak, akit nem is te választottál, hanem a családod, elsősorban az apád.
2021. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
29%
Amúgy meg jelezte, hogy szeretne találkozni veled. Szóval nyugodtan rákérdezhetsz, hogy melyik napra gondolt.
2021. febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
41%
Hülyeség, le se szar, csak játszmázik. Ha majd odacsúszol elé randit kérni, már nyeregben is van.
2021. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Igen, én is így érzem, hogy nincs semmi abban, ha én invitálom meg, de ilyeneket mondanak, hogy “akkor mar nem leszel kihivas a szemeben”. De szerintem is hülyeség. Most ha megvan az összhang, és 50-50 %-ban kezdeményezünk az full normális.
2021. febr. 18. 10:47
 17/32 anonim ***** válasza:
32%

A mai gémer gyógyegerek mindent készen akarnak, közben meg egy randit se tudnának összehozni egy nőkkel teli bolygón.

Majd összejöttök ha szépen kérleled és nézheted, ahogy játszik. Izgi lesz.

2021. febr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is normális, ha mindkét oldalról van kezdeményezés. És egy találkozás még nem azt jelenti, hogy odaadtad neki magad. Csak nem játszod az érdektelent, mint sok más nő. Nekem ez sokkal jobban imponálna, és igyekeznék fenntartani az érdeklődést.

És ami még fontos: a saját érzéseidre hallgass, ne mindig a környezeted mondja meg, mit tegyél.

2021. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Nem akkora gamer, mondta csak karantenba neha osszeultek jatszani, de amugy nagyon ertelmes srac, csomo hobbija van.
2021. febr. 18. 10:50
 20/32 anonim ***** válasza:
47%
Most magadat győzködöd ezzel? Úgyis tudjuk, hogy lemész pincsibe és randira hívod, de ne felejts el fizetni is! A meghívó félnek illik, ahogy hazavinni is.
2021. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!