Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderről taliztam egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderről taliztam egy sráccal, vajon akar még talizni?

Figyelt kérdés
Vasárnap taliztam először a fiúval, én tökre jól éreztem magam és elmondása szerint ő is, hiszen tali után ő ajánlotta fel, hogy jövő héten is találkozhatnánk. Miután hazahozott én írtam rá, hétfő reggel ő, kedden én, és egész nap elérhető, de 3 óráig nem válaszolt, mert mint utólag kiderült game session volt. Már tegnap nagyon úgy éreztem, hogy ráírok a taival kapcsolatba, de erről lebeszéltek, hogy ez a fiú dolga:D Viszont tegnap tényleg annyit sem kérdezett, hogy mizu. És ha ma sem fog semmit akkor nem tudom, hogy kezdeményezzek-e én vagy hagyjam. Tudom, hogy tindert se nézi gyakran, onnan kellett átmennünj instára, hogy rendesen beszéljünk. Szóval ha én mondtam voltna aztomatikusan, hogy talizhatnánk, és rávágja, hogy rendben, azt lehet udvariasságból teszi. De ha így magától mondta, akkor csak komolyangondolta.. Csak fura hogy tegnap nem is keresett.

2021. febr. 18. 07:37
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Ahhh mintha magammal beszélgetnék😂 Egyszer előjön a feminista énem, aztán a régimódi😭
2021. febr. 18. 10:58
 22/32 anonim ***** válasza:
93%
Hát.. Ha gondolod én találkozom veled helyette 🤷‍♂️🤷‍♂️ még lehet jobban is jársz, sőt 😅
2021. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
65%

Hagyjuk a "21. század, mindenki kezdeményezzen!" rizsát, ez nem erről szól.

Ez megmutatja a nőnek, hogy a férfi legalább annyi érdeklődést mutat, hogy elhívja őt randira. Ha már ez az alapvető kezdeményezőkészség is hiányzik belőle, akkor mi lesz később?

2021. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
37%
Rengeteg rosssz indulatu ember van itt kerdezo ne rajuk hallgass.
2021. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
82%

Miért ne hívhatnád el? Szerintem ez a „férfi kezdeményezzen” még a régimódiak szerint is csak az első találkozásra vonatkozik, utána már mindegy. Ráadásul a randi végén tulajdonképpen elhívott még egyre, már csak az időpont egyeztetése van hátra.

A férfiaknak is tetszik, ha érzik, hogy bejönnek egy nőnek, és nekik is rossz, ha a másik teljesen passzív.

2021. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
81%
Azzal egyetértek, hogy a lány is nyisson, de ha belegondolsz, már a randi után sem keresett, hanem te írtál rá.. Azóta is csak egyszer írt, majd egy napig semmi. Amikor egy pasi tényleg akart engem, folyton keresett és találkozni akart, el sem jutottam odáig gondolatban, hogy elhívjam-e vajon én.
2021. febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
75%
Azzal, hogy rákérdezel a találkozóra, még nem történik semmi. Ne agyalj már ennyit ezen. :)
2021. febr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%

Talált egy másik lányt és lepattintott, a többi csak a melléduma, mert így könnyebb. Sokan csinálják így, egyszerre több vasat tartanak a tűzben, így minimalizálják az esélyét, hogy hoppon maradjanak. Utánad is találkozott más lánnyal és ő lett a nyertes.

Ősrégi sztori.

2021. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
78%
Ezekből a válaszokból inkább az derül ki, hogy emberek minimális információk alapján is mennyire durván képesek általánosítani, és végső következtetéseket levonni. Ez elég gáz.
2021. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
51%
Minden csicskahuszár álma, hogy a nő csináljon helyette mindent. Amikor meg neked támad valaki, akkor elbújnak a hátad mögé.
2021. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!