Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderről taliztam egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderről taliztam egy sráccal, vajon akar még talizni?

Figyelt kérdés
Vasárnap taliztam először a fiúval, én tökre jól éreztem magam és elmondása szerint ő is, hiszen tali után ő ajánlotta fel, hogy jövő héten is találkozhatnánk. Miután hazahozott én írtam rá, hétfő reggel ő, kedden én, és egész nap elérhető, de 3 óráig nem válaszolt, mert mint utólag kiderült game session volt. Már tegnap nagyon úgy éreztem, hogy ráírok a taival kapcsolatba, de erről lebeszéltek, hogy ez a fiú dolga:D Viszont tegnap tényleg annyit sem kérdezett, hogy mizu. És ha ma sem fog semmit akkor nem tudom, hogy kezdeményezzek-e én vagy hagyjam. Tudom, hogy tindert se nézi gyakran, onnan kellett átmennünj instára, hogy rendesen beszéljünk. Szóval ha én mondtam voltna aztomatikusan, hogy talizhatnánk, és rávágja, hogy rendben, azt lehet udvariasságból teszi. De ha így magától mondta, akkor csak komolyangondolta.. Csak fura hogy tegnap nem is keresett.

2021. febr. 18. 07:37
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
71%

Ha érdektelenséget mutat egy nö, az érdektelenséget szül a férfiben is. Totál hülyeség, hogy a férfi teperjen, a nö meg játssza, hogy nem érdekelt, és meg kell hódítani. Ezzel ugyanazt érik el, hogy a férfinek kell lemennie kutyába mert tetszik neki valaki, és találkozni akar vele. Emiatt lettem én is olyan, hogy kétszer keresem aztán játszadozzon magával, ne ölje meg az önbecsülésem, nem leszek a pincsije, aki a sarkában fog ugrálni egy találka miatt.

Ez a "férfi dolga" dolog annyira jó, hogy növelje az egót, és elhitesse veled hogy királylány vagy. Ismerkedésröl beszélünk, nem kell rögtön hatalmas rajongást várni, mert nem fog jönni. Sok nönél pedig ha az ember lelkesen nekikezd, és elhalmozza a nöt ilyesmivel az veri ki a biztosítékot, és lúzernek tartják az illetöt.

Ha érdekel keresd nyugodtan te is néhányszor, ha két három alkalom után passzív, és mindíg te keresed, akkor lesz jogos, hogy nem érdemli meg a figyelmet. Te se menj le pincsibe, de ne várd el a másiktól sem. Alapvetöen nem baj ha a férfi udvarol, de kell a visszajelzés a másik részröl is. Nálam már nem müködik a jól bevált "kápráztass el hogy foglalkozzak veled" -stratégia, elvették töle a kedvem.

Remélem el tudod dönteni józan ésszel, hogy valaki érdeklödik-e irántad vagy nem.

2021. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat☺️
2021. febr. 18. 21:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!