Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok hogy szeretitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy szeretitek ha leszólítanak? Mi legyen a téma?

Figyelt kérdés

Főleg lányok válaszát várom! De fiuk is válaszolhatnak, be vált módszerekre lennék kíváncsi.


16/F


2008. dec. 3. 15:30
 1/7 anonim válasza:
100%
Én pl. nem haragudnék meg,ha megkérdeznéd az utcán:bocs,megmondanád mennyi az idő,vagy ha ismerős:bocs nem láttad a haverom,azt mondta beülünk egy kávéra...De veled is meginnék egyet,ha van időd?
2008. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azonnal észreveszem ha egy sràc akar tölem valamit,elég ha ràm mosolyog.

Na ez kezdésnek elég is.

Aztàn a helytöl függ.

Ha épp valami kàvézo elött vagyunk,akkor szeretem ha hatàrozottan ràkérdez,hogy nem -e innék meg valamit vele.

Ugye akkor én màr mondom is hogy igen vagy nem.

Nagyon fontos nekem az is,hogy érthetöen,illedelmesen kezét nyujtva mutatkozzon be.(Nem szeretem a"szevasz,Csöpi vagyok" stilust

Aztàn jön magàtol minden.

Ha az uton,buszon,vonat stb. helyen ahol nincs lehetöség privàt beszélgetésre,akkor szeretem ha megadja a telefonszàmàt(nem eröszakoskodok az enyémért,elég egyszer kérni,ha nem akarom meg adni,nem szeretem ha könyörög érte)

plussz egy idöpont.

pl:

-Van ma este idöd valahol talàlkozni?

Ha igen,mikor?


Végül is annyi szàmos lehetöség van,de nekem a fennt megemlitettek a legkényelmesebbek

2008. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyentol fugg.. mindenkinek mas jon be.
2008. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne bunkó stílusban.

HA bejössz a lánynak, szinte mindegy, milyen suta szöveget mondasz, segíteni fog gördíteni a beszélgetést!

Szerintem is célravezető a természetesség, udvariasság. Nem árt, ha a humorodat csillogtatod, ha van. (De ne otromba humort!)

2008. dec. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha leszólítanak.:D SŐT...:P Legyél bátor!:D Ami pedig a témát illeti: Bármi, kezdeményezhetsz úgy is hogy megkérdezed az időt, nekem a kedvencem az volt mikor a kutyámat sétáltattam és a srác a kutya fajtáját kérdezte meg...:D
2008. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk és azthiszem egyszer már össze akadt a szemünk :P de haverok + oszt.társak előtt, nos :S nem merem :( :S
2008. dec. 3. 19:42
 7/7 A kérdező kommentje:

Jah és köszönöm mindenkinek !

Még jöhetnek a válaszok!!! :D

2008. dec. 3. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!