Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azert nem hív talizni, hátha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azert nem hív talizni, hátha véletlen összetalálkozunk?

Figyelt kérdés

Adott egy 35 éves férfi, aki írt nekem instán. Ami miatt rám írt, az a közös sportunk, hiszen mindketten versenysportolók vagyunk ugyanabban a sportágban. Nem ismerjük egymást, néhány hete írt és azóta csetelgetünk, nagyrészt a sportról, de kitérünk azért más dolgokra is ritkán pl melóra. Nagyon szimpatikus, én szívesen találkoznék vele, de ő mintha nem szeretne. Nem értem, mert ő nagyobb arányban ír nekem, és eleve ő kezdeményezte a beszélgetést is. Sőt, az elején még ő hozta fel a tali dolgot, de csak megemlítette, hogy majd egyszer... Szokott kérni videót arról, ahogy sportolok, és így szokott segíteni, mi az, amin még tudok javítani a mozgásomban. Múltkor írtam neki hogy személyesen jobban tudna segíteni, de nem csapta le a magas labdát, csak annyit írt kedvesen, videó alapján is tud segíteni. Gyakran dicsér hogy ügyes vagyok, önzetlenül segít nekem, sokat beszélgetünk, heti néhány alkalommal. Nem igazán értem, miért csinálja, hiszen neki ebből semmilyen előnye nem származik és nem is kértem rá, hogy segítsen vagy bármi..O szokott keresni engem általában. Az insta sztorijaimat mindig megnézi és mindig reagál rájuk. Egyikünk sem nagy kocka, mindkettőnknek van élete, karrierje és az időnk nagy részét a sport teszi ki..így hát azt sem gondolom, hogy unalomból irkálna. Azzal is tisztában van, hogy előbb-utobb összefutunk véletlenül egy edzőpályan, mert hasonló szabadtéri edzohelyekre szoktunk járni. De ez lehet csak fél év múlva fog megtörténni,mivel teljesen a véletlen műve lesz... Csak vicces hogy ugyanarra a helyre járunk edzeni és volt már olyan is hogy néhány óra csúszással voltunk ugyanott egy hete, de konkrét találkozót valamiért nem akar lebeszélni velem, én úgy látom. Mit gondoltok, miért? Ha nem érdeklem, akkor meg miért ilyen érdeklődő az irányomba?

29/N


2021. febr. 22. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mért van valakije. Szinte biztos.
2021. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*mert
2021. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, de akkor miért érdeklődik irántam ennyire? Ennek mi értelme van? :D
2021. febr. 22. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Millió oka lehet, tetszel neki, de a párját nem akarja se otthagyni, se megcsalni, vagy valami ilyesmi.
2021. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy a másik kapura játszik?
2021. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!