Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy egy férfinak komolyak a szándékai és nem csak szexelni akar?

Figyelt kérdés

Gondolkozom rajta, hogy nyitni fogok egy ferfi felé, de nem tudom érdemes-e.

Hogyan bizonyosodjak meg arról randi nélkül, hogy nem csak az alkalmi kapcsolatok erdeklik és házasság párti?



2021. febr. 27. 02:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
26%

#10

Ehm, bocs, de ha valaki nem tud/mer nyílt lapokkal játszani, akkor ne is várja el a másiktól se.

Nálam idáig bevált, nem tudom másfelé hogy működik.

2021. febr. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

"Nálam idáig bevált"

Én az idáigra helyezném a hangsúlyt, mert pl. sokan jártak úgy hogy a pofájukba köpték, hogy "szeretlek" békésen vártak hónapokat (hiszen ilyenkor miközben "várnak" kopogtatnak más ajtón is) aztán ha megvoltak az volt a kurv* aki bedőlt a szép szónak, nem az aki átbaszta a masikat.

De nem csak a ferfiak lehetnek szemetek, biztos hallották páran a "szedem a tablettát" felkialtást pár hét múlva meg gonosz némberek lóbálták a pozitív terhességi tesztet (nem gyakori, de én személyesen ismertem ilyen nőt).

Annak ellenére hogy nem ertek egyet veled #11-es, nagyon jól fogalmaztál: engem az érdekel hogyan tudom biztosan, hogy nyílt kártyákkal játszik egy férfi.

Mert az aki rendes és őszinte, nem fog kicseszni a másikkal ha nem az akarata szerint alakulnak a dolgok, és meg tudunk maradni felnőttekként bárhol, nem fog csinálni ellenem semmit bosszúból.

Magamat jól ismerem - ilyen jellegű hibám nekem sincs, nem bántom én szakítas után, de hülyeség lenne feltételezni valakiről, hogy olyan mint én, csak azért mert a szívem azt szeretné.

2021. febr. 27. 07:43
 13/16 anonim ***** válasza:
55%

Te úgy akarod megtudni valakiről, hogy őszinte-e, hogy felteszed neki a kérdést: Őszinte vagy?

Erre csak igen választ kaphatsz.

2021. febr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

1) Megkerdezed.


2) Ha azt mondja komoly kapcsolat akkor utana figyeld a TETTEIT. Ha keres, kedveskedik, felvallal, bemutat isneroseinek stb akkor valószínűleg komoly

2021. febr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy biztosan megtudod, mert igen, vannak, akik kitartóan is tudnak szerepet játszani.

De valamennyire az idő a szűrő. Barátkozz vele, beszélgessetek, az nem kötelezz semmire, viszont sok mindent megtudhatsz róla. Ehhez nem kell randizni meg rámozdulni egyértelműen, csak elég néha megkérdezni, hogy "Hogy vagy?".

Ha pedig randiig jut a dolog, mert elhív sem kell rögtön az ágyába bújni. És igen, együtt járva meg majd abból derül ki, ha felvállal és nem csak szexelni jár össze veled. Minden lépcsőfoknál adj lehetőséget magadnak, hogy megismerd, ha félsz a csalódástól, de kockáztatni mindenképp kell, ez nem olyan, hogy nem gondolhatja meg ő is magát, ha úgy érzi, hogy valamiért mégsem te vagy a befutó.

2021. febr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
48%
Neki miért lenne érdemes fogadni a közeledésed? Ha már rólatok van szó, abban ő is bennevan. Ő is sérülhet ám miattad, kitudja milyen idióta megnyilvánulásaid lesznek (ha lesznek ugye).
2021. febr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!