Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lefeküdtem egy ismerősömmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy ismerősömmel, azóta nem keres. Felejtsem el, ugye?

Figyelt kérdés
A hétvégén lefeküdtem egy régebbi ismerősömmel, ott is aludtam. Reggel, mikor indultam haza, folyton győzködött, hogy maradjak még, de nem maradtam, mert kicsit kellemetlenül érzem magam ilyen helyzetekben. Azóta nem írt és ez kicsit zavar. Felejtsem el?
2021. márc. 1. 11:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Hogyha nem válaszol az üzeneteidre, igen.
2021. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2021. márc. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem mindegy, hogy


A.) Írtál neki és nem válaszolt?

B.) Leléptél és azóta nem írt senki a másiknak a folytatás miatt.


Mert, ha lelépsz, hiaba győzköd, akkor lehet nem akar zaklatni ezzel tovább.

2021. márc. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én nem írtam neki, nem is fogok.
2021. márc. 1. 11:34
 5/17 A kérdező kommentje:
Szóval igen, a B állítás az igaz.
2021. márc. 1. 11:34
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Akkor mire számítasz? Nem akar ragadni rád, ha semmi jelet nem adsz. Mégis mit gondolsz, neki nem kellemetlen? Lefekszik veled, te zavartan elhajtod utána (pontosabban te elmész, de ez csak a technikai okok miatt van), aztán nem is keresed. Legalább annyit rá írhattál volna, "kösz az estét, jól éreztem magam". Ha így gondolod.
2021. márc. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Akkor te vagy a hunyó.
2021. márc. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De kedves voltam amúgy, nem váltunk el rosszul, csak én ilyenkor nem szeretek sokáig maradni.
2021. márc. 1. 11:47
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Itattok? Lehet azt gondolja csak azért feküdtél le vele, mert berúgtál. Amúgy hétfő van. Ez hétvégén történt. Tehát hova sietsz. Van aki tart pár nap szünetet, hogy fenntartsa az érdeklődést. Máskor milyen gyakran keres?
2021. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

ilyenkor nem szeretsz sokáig maradni? ja, hogy te igy kiugrálsz mások ágyából reggelente.

hát figyu, mondom ezt így 30 felettiként, döntsd el, hogy mit akarsz a továbbiakban az illetőtől és aszerint viselkedj.

ha semmit, hagyd békén, ha szexet, keresd fel. ennyi.

2021. márc. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!