Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha rendezvous során a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rendezvous során a pasi ilyen alcohol-os csábítási módozattal állna elő, megremegne a gyönyörtől a lábikótok?

Figyelt kérdés

A rendezvous-partneretek maga lenne az alpha male: Ray Ban napszemüveg, bőr jacket, charme-os mosoly és zengő acousticájú, mély hang. A találka során a pasas töltene nektek és magának egy pohár bort... de mikor arra számítanátok, hogy ajkához emeli és kiissza a poharat, a menő férfi kiloccsantja a drinkjét.

Mikor megkérditek, miért tette ezt, az alpha hím lazán közelebb lép hozzátok, hogy érezhetitek after shave-je férfias illatát és bőre perzselő melegét... Határozott, mégis gyengéd mozdulattal megragadja a kezeteket, és csókot lehel rá, majd mélyen a szemetekbe nézve így szól:

- Nincs szükségem holmi alcohol adta tudatmódosításra, my dear... hiszen a szépséged így is teljesen megrészegít!



2021. márc. 3. 15:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
89%
Ki az a D-kosar?:D
2021. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Hellmano ***** válasza:
80%
Elképzelem, ahogy hegyezi 44F a bohócot közben, amikor ezeket írja :D
2021. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%
Először én is azt gondoltam, hogy hát ez hülye. De minél több az ilyen kérdés, annál zseniálisabbnak tűnik a jelenség.
2021. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
10-es. Ez a stílus egyszerűen másolható, semmi egyedi sincs benne!
2021. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
14 Megtisztelő, hogy azt hiszed, impostorok próbálják copierozni a megszólalási módozataimat, de hidd el: egyedi vagyok és utánozhatatlan!
2021. márc. 3. 18:14
 16/26 anonim ***** válasza:
71%
A csábítási módozat nem rossz, de a bort igazán kár lenne kiönteni.
2021. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%
Akkor majd ha lesz időm, felteszek 1-2 kérdést a stílusodban. Egyébként te nem a 44/F vagy.
2021. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

:'D


Oké ez most szolidabb volt mint az eddigiek. Úgy látom fejlesztődik a szókincsed kedves 44f.

Bár ez az alpha hím stílus minek?

:D


Szerintem gyümölcs lé kellett volna. Pláne hogy nem mindenki iszik alkoholt.

2021. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Javítom, bár nem bizta hogy 44f. Ő mindig szignozta amit írt. 🤔
2021. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Én már találkoztam fake-Alpha Male kérdéssel! Kár, hogy nem tört ki scandallum azzal a pesone-val kapcsolatban, aki a stylus plagiummal compromittálta magát.
2021. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!