Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha rendezvous során a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rendezvous során a pasi ilyen alcohol-os csábítási módozattal állna elő, megremegne a gyönyörtől a lábikótok?

Figyelt kérdés

A rendezvous-partneretek maga lenne az alpha male: Ray Ban napszemüveg, bőr jacket, charme-os mosoly és zengő acousticájú, mély hang. A találka során a pasas töltene nektek és magának egy pohár bort... de mikor arra számítanátok, hogy ajkához emeli és kiissza a poharat, a menő férfi kiloccsantja a drinkjét.

Mikor megkérditek, miért tette ezt, az alpha hím lazán közelebb lép hozzátok, hogy érezhetitek after shave-je férfias illatát és bőre perzselő melegét... Határozott, mégis gyengéd mozdulattal megragadja a kezeteket, és csókot lehel rá, majd mélyen a szemetekbe nézve így szól:

- Nincs szükségem holmi alcohol adta tudatmódosításra, my dear... hiszen a szépséged így is teljesen megrészegít!



2021. márc. 3. 15:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
62%

Szóval mixelt nyelvet használsz egy kis francia magyar mix micsoda "rendezvous" :'D ez mi ez?


Egy kis angol mix és magyar.


Öhö hát jó.

2021. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
83%
Ha a szőnyegemre loccsantja ki szándékosan a bort, akkor még a falak is megremegnek, de nem a gyönyörtől.
2021. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt napokban hiányoltam az acoustica megemlítését kérdéseidben. Mivel szeretem ha zengőn, charme-osan és acousticusan szól az alpha male symphonikusan csengő hangja, nekem bejönne ez a csábítási módozat.
2021. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a bor tűnt fel, a szöveggel, bár nem szokványos, nem annyira foglalkozok. Majd bolond lennék a finom bort kiönteni. Pálinkát is. Micsoda hülyeség. Mi benne a jó? Nem értem.
2021. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Én bírom nagyon a kérdéseidet, ne hagyd abba. 30f
2021. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Csak ha a rendezvous Sényőn lenne.
2021. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!