Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komoly nő (ügyvéd, orvos)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly nő (ügyvéd, orvos) összejönne egy alacsonyabb végzettségű férfival?

Figyelt kérdés

2020. szept. 19. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valaki igen, valaki nem.
2020. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Azért jó lenne tudni, hogy mi az alacsony. 8 általános? Érettségi? OKJ? Alapszakos diploma?
2020. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha jó pasi, és főleg van lóvéja, akkor simán.
2020. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatatlanul unalmas már ez a téma. Nem kizárt, akad rá példa (én egy ilyet tudok: háziorvos nő, asztalos férfi), de nem jellemző. Fogalmam sincs, miért rugózol folyton ezen, mégis mit kezdenél egy "komoly" nővel, ha abban merül ki az ambíciód, hogy 1000 db ugyanilyen kérdést kiírsz ide. Elképzelni nem tudom, miért akarsz olyan nőt, akitől világok választanak el minden értelemben? Nem feltétlenül a diplomád hiányára gondolok, hanem erre a hozzáállásra, amit itt prezentálsz. Mire eljut valaki ida, hogy "komoly" ember legyen, iszonyú sok energiát belefektet. Miért gondolod, hogy az itteni vinnyogásod elég lesz? Vagy mi előnyöd származik neked abból, ha ilyen nő lenne a párod? Miért olyan fontos ez? Tényleg hálás lennék, ha válaszolnál erre, mert az én diplomám tényleg kevés ahhoz, hogy ezt ésszel felérjem. Köszi.
2020. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Láttam már ügyvéd - szakmunkás párost boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatban. Köztük teljes volt az összhang szinte mindenben (érdeklődési kör, habitus, stílus, gondolkodásmód stb.), a férj egy intelligens, értelmes, normális, figyelmes, megbízható pali aki a lelkét kiteszi a párjáért és a feleségéért. Szóval nem a végzettségen múlik. Bár szó se róla nem ez az általános jelenség.
2020. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja van rá példa, én is láttam már olyan dolgokat, amik léteznek, csak a legtöbben sose fogják látni.
2020. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem sűrűn. Én egyetlen ilyen párt ismerek, de ez nem jellemző. Teljesen érthető is az oka.
2020. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen, mert mindenre lehet példát találni, de hogy nem jellemző, az teljesen biztos.
2020. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon.

Az alulképzett pasiknak általában kisebbségi komplexusuk van. Eltartani se akarják a pasit.

2020. szept. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka lehet. Diploma nélkül csak olyan hülye ferfiak vannak mint egy fagyott kutyaszar.
2020. szept. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!