Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Morálisan melyik pasi reagált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morálisan melyik pasi reagált a legelfogadhatóbban a betegségemre?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy van egy betegségem(emésztési),mind1 nem részletezném. 4 pasi is csapta nekem a szelet mostanában egyiknek se fogadtam a közeledését pont ezért, mert a betegséggel voltam elfoglalva, végül úgy döntöttem,elmondom nekik és meglátom, hogy reagálnak rá. Amikor elmondtam nekik, hogy milyen bajom van.

Az egyikük(nevezzük 1.-nek) azonnal felszívódott és le is tiltott facebookról.

A második (nevezzük 2.-nek) kifejezetten felbátorodott és rögtön elkezdte adni,hogy ő így is összejönne velem,csak majd lesznek elvárásai cserébe,amit meg kell tennem ,ha már így megszán és éreztette, h örüljek,h egyáltalán így is foglalkozik velem...

A harmadik (nevezzük 3.-nak) egy tehetős családból való srác,aki rögtön felajánlotta, hogy beajánl a privát orvos rokonaihoz,hogy hátha tudnak segíteni, sztem úgy gondolja,ha segít ebben,akkor majd biztos nyert ügye lesz nálam.

A negyedik (nevezzük 4.-nek) pedig kijelentette, hogy szóljak ha meggyógyultam, és akkor újra megkeres,de amíg beteg vagyok,addig ő nem akar velem találkozni.

Gondoltam ha elmondom nekik, segít választani, de csak még jobban elbizonytalanítottak.


2021. márc. 6. 10:04
A kérdező szavazást indított:
1. aki felszívódott
2. aki így is elfogad,de feltételekkel
3. aki orvost szerez,h jobban bevágódjon
4. aki megvárná amíg meggyógyulok
47 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván a hármas. Az, hogy számításból segít, csak a te feltételezésed.
2021. márc. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Az első, a második és a negyedik semmiképpen.
2021. márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem mindegyik normál reakció. Gondolj már bele, csak ismerkedtél velük, nincs különösebb kötődés. Ráadásul ez milyen módi, hogy egyszerre 4 srácot hülyítesz? 31f
2021. márc. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

1) Őt már el is veszítetted, vele feleslegesen foglalkoznod.

2) Ő egy igazi paraszt, szintén feleslegesen foglalkoznál vele.

3) Ő tök rendes módon felajánlotta a segítségét, és egyáltalán nem biztos, hogy számításból tette.

4) Ő szintén egy bunkó.


Egyértelműen a 3)-mas.

2021. márc. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Azért fontos lenne tudni, hogy mi is az a betegség. Laktózintolerancia is emésztési betegség, de lehet crohn is. Átmeneti a zavar vagy egész életre kihat(és mennyire)?

Mindenesetre a 3-as volt még a legnormalisabb az összes közül.

2021. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Szegény! Sajnálom hogy ilyen érzéketlen taplókba akadtál. Nem tudom miért ilyenek az emberek... azt hiszik hogy őket semmilyen betegség nem érheti utol? ☹

Bár engem valószínűleg még érzékenyebben érint a téma, mert több mint 1 éve refluxos köhögésem van, amire az exem családja úgy reagált hogy beteges vagyok. 😒


De szerencsére akadt az udvarlóid között egy rendesebb is, a 3.

Igazából ez egy tök jó szűrő volt, nézd a pozitív oldalát.

2021. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
A 3 reagált a legnormálisabban.
2021. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
A hármas korrekt volt, a te gondolkodásod meg problémás. Jólelkű gesztus mögé rögtön odagondolsz hátsó szándékot...
2021. márc. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
A 3-astól sem esnék azért hasra, mert vastagon benne van a pakliban a számítás, de tény, hogy a 4 közül az ő reakciója az egyetlen pozitív. Ha vele folytatnád, maradj óvatos, figyelj, és ha nem "muszáj", ne fogadd el az ajánlatát egyelőre. De szerintem akitől a jelenben egyszerre 4-en is akartak valamit, arra a (közel)jövőben is lesznek még bőven jelentkezők, szóval ez egyáltalán nem az a helyzet, amikor gyorsan döntened kell, nehogy lemaradj, mert akkor évekig semmi...
2021. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Igazából ha még csak olyan szinten ismerkedési szakaszban voltatok, hogy belefért hogy egyszerre néggyel beszélj, akkor morálisan egyik sem elítélendő, mivel ilyenkor még 0 elkötelezettség van.

Az első egy helót írhatott volna, de nem írt, ez van. Őt felesleges is tovább számításba venned, nem lehetőség.

A második egy gyökér, köszönj el tőle, és örülj, hogy ez hamar kiderült, nem pazaroltál rá sok időt.

A harmadik jófejnek tűnik, nem feltétlen csak azért csinàlja hogy lekötelezzen, de még ha azért is, gyakorlatilag ő az egyetlen aki tényleg összejönne veled így.

A negyedik legalább őszinte, de nekem nem lenne kedvem vele később sem ismerkedni ezek után.

2021. márc. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!