Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van akkor, ha a másik 'nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saavedro kérdése:

Mi van akkor, ha a másik 'nem jön' el a második randira?

Figyelt kérdés
Az első randink jól sikerült, a második randin a szülinapi ajándékát akartam odaadni, megbeszéltük a péntek délutánt, szóval elkéretőztem az aznapi műszakból, mert másfél óra az út oda. Csütörtök este írt, hogy inkább szombat, ugyanakkor. Mondom oké. Erre most zárva van az ajtaja, hiába kopogok és a telefonja is ki van kapcsolva. Rosszul érzem, hogy ez az egész úgy ahogy van, felejtős?
2021. márc. 6. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, jól érzed.
2021. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed de nem a te hibád. Nagyon gáz az amit csinalt. Kiveve persze ha valami baj történt esetleg.
2021. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gáz amit csinál, szerintem nem akar megbántani de már nem akar többet
2021. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy 2 napja még azt ecsetelte, hogy mit főzne nekem. Tényleg csak arra tudok gondolni, hogy valahol eszméletlenül fekszik, mert a tesója se éri el, azóta sem.
2021. márc. 6. 17:37
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
az mondjuk úgy kellemetlen 😅 remélem azért semmi baja
2021. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez a pasi egy idióta. Felejtsd el. Lehet én egy ilyen gyáva húzás után megszivatnám valamivel.
2021. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én vagyok a pasi, ő a nő. Azóta sincs semmi hír, szóval tényleg bizonytalan vagyok.
2021. márc. 6. 19:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Türelem, esetleg hívj közös ismerőst...
2021. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért az picit ijesztő, hogy a tesója sem éri el. Esetleg nincs kulcsa a lakásához (vagy a szüleiknek)? Én ilyen esetben tudni akarnám, hogy mi van vele, nem esett-e baja.
2021. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azóta frissült a profilképe, szóval nagy baj nem lehet. Már ami a testi egészségét illeti.
2021. márc. 7. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!