Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak neki? Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

Meg szeretnék ismerni egy lányt, aki pár évvel fiatalabb mint én ( 4 évvel ) . Messengeren keresztül írnék rá, mivel személyesen nincs rá lehetőség, hogy megismerjem, mivel nem egy városban élünk. Látásból ismerjük egymást, ismerősök szerint állítólag én is bejövök neki, de mivel ő lány, ő nem fog kezdeményezni, ő ezt kijelentette. Rá szeretnék írni, de kicsit tartok tőle, hogy , mikor rá írok, akkor mit gondol majd. Elrontani sem szeretném, de úgy vagyok vele, hogy, ha meg sem próbálom, akkor meg sem tudom,hogy össze jöhet e vagy sem.


Milyen indokkal írjak rá, vagy csak simán írjam le, hogy mit szeretnék?

Aki volt már hasonló cipőben , és sikeresen össze is jött neki, szívesen elfogadom a tanácsát ( Más tanácsát is elfogadom )


2021. márc. 8. 17:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egy a gond, hogy tudja, hogy mit akarok és kölcsönös a tetszés egymásnak, viszont ő nem fog írni. Ismerőssel beszélgettek, ő mondta.
2021. márc. 10. 21:15
 12/15 anonim ***** válasza:

Na ezt most nem értem. Vagyis ő már tudja, hogy mit akarsz, Te is tudod, hogy már tudja sőt, azt is tudod, hogy bejosz neki de ezek ellenére nem írsz mert mit fog gondolni?

Hidd el, ha már tudja, hogy kéne neked és ennek ellenére nem lépsz akkor rosszabbat fog gondolni mintha lépsz..

És ha bejosz akkor kB mindegy mit írsz mert vevő lesz a kommunikációra és akkor majd alakul a dög magától.

2021. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*dög =dolog..
2021. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Tudom én is, de mit írjak köszönés után?
2021. márc. 11. 12:54
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van feltesz történetbe valamit, arra ha reagálsz messenger üzenetként kapja meg, én is így szoktam beszélgetést kezdeményezni. Vagy bókkal, vagy viccel vicces megjegyzéssel.
2021. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!