Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van arra esély,hog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van arra esély,hogy valami komolyabb is kialakuljon köztünk?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, olyan barát/barát-kezdemény féle. Eddig csak egyoldalú petting volt köztünk (ő adott nekem). Inkább a belső tulajdonságai vonzanak (de nem ronda ember, olyan átlagos, avagy a szeretettel szépül típus), például tökre bírom a humorát, nem egyszer sírtam már a nevetéstől, csak mert benyögött valami poénosat 😃Van egy kisfia (max. 10 éves lehet). Az exével különmentek. A pasi 33 éves, lassan 34. Hallottam, hogy egy csajjal, akivel barátság extrákban vannak jelenleg (a csaj 25 éves), nem akarna többet,csak szexelni, mert gyerekesnek tartja, vagy valami ilyesmi...Én egyszer találkoztam azzal a csajjal, és úgy gondolom a korának megfelelő volt a viselkedése.

Én magamat elég érettnek tartom (főleg párkapcsolatilag), szerintem átlagban én is megütöm a 25-öt.

Engem vonzónak tart, annyi biztos, és legutóbb például meglepett egy tábla csokival nőnap alkalmából. Előtte beteg voltam, és érdeklődött a hogylétem felől (közös barátunkon keresztül tudta meg, hogy beteg vagyok).

Ja, és annyit kell még tudni, hogy pasival még nem feküdtem le és ezt ő is tudja...Nem voltam még szerelmes sem férfiba, nem tudom,hogy képes lennék-e rá, habár elég nagy szeretethiányom van (erről is tud...a szeretethiányról).

Tudom róla,hogy vágyik kapcsolatra, úgymond elszólta magát, hogy jó lenne valakivel romantikus értelemben utazgatni, nem csak munkaügyben.

Néha érzek egy kis rezgést közöttünk, hogy talán működnénk,meg lehet,hogy jobban el tudnánk beszélgetni, ha elkezdenénk komolyabban ismerkedni...meg általában kevesebbnek érzem a korkülönbséget, de lehet,hogy ő viszont teljesen érzi az a kicsit több,mint 10 évet...abból a másik csajból kiindulva. Lehet jó lenne számomra, mint első szexpartner (eddig őt tartom a legalkalmasabbnak), de nem akarok pofára esni, hogy esetleg valami több is kezd alakulni részemről érzelmileg, aztán a végén kiderül,hogy nála meg semmi nincs és nem is akar tőlem semmi komolyat.


Szerintetek lenne nála esélyem, vagy inkább csak barátság extrákban gondolkodjak? Vagy akkor lenne nála esélyem, ha elmondanám neki, hogy még nem állok készen a pótanyaságra? Mennyire sok az a 10 év 8 hónap korkülönbség?

Az a helyzet,hogy nem tudom hogy működik egy pasi...pláne egy majd 34 éves...egyszer 16 éves fejjel volt egy 17 éves barátom pár hónapig, de így ennyi...azóta semmi komolyabb (bár az se volt épp komolynak mondható).


22/L



2021. márc. 11. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá esély, akkor lépni fog feléd. Nem csak szexuálisan, meg barátilag, hanem konkrétan.

Addig meg ne éld bele magad semmi komolyba, főleg amíg mást is pakol melletted meg olyanokat mond egy nálad idősebb nőre hogy gyerekes...

Nem biztos hogy téged alkalmasnak fog találni, 0 párkapcsolati tapasztalattal úgy hogy ő egy elvált férfi.

A helyedben én inkább egy korban és élettapasztalatban hozzám közelebb álló férfit keresnék komolyabbra egyébként. Dehát az élet csupa meglepetés.

2021. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első okosan megírta.

Annyival bővíteném ki, hogy - ahogy írtad a kérdésedben - gondolkozz el afölött, hogy képes leszel-e a pótanyaságra. Milliók vannak, aki bevállalják, de gondold át, hogy Te hová tartozol. Bizonyára szereti a fiát, ha nem is vele lakik. Elmegy hozzá, a fiú eljön hozzátok, netán elvinné magatokkal egy üdülésre, melletted kimutatná - jogosan - a szeretetét a fia felé.

2021. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 moozygoo ***** válasza:
90%
Valószínűleg téged is csak kufircolna akar...
2021. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly kapcsolatot tervezel, bele kell kalkulalnod a gyereket, nem pótanyának kell lenned, de előfordulhat, hogy hétvégén veletek lesz, miatta nem tud találkozni veled, rossz lesz vele a kapcsolatod. Sok a rizikó, nem terveznék vele komolyan ha szexkapcsolatban van, mert te is egy leszel a sok közül.
2021. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!