Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megköszöntsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megköszöntsem szülinapján?

Figyelt kérdés
Ma 16 éves egy gyönyörű lány, aki nagyon bejon, persze dumaltunk már meg randizgattunk is, de ha olyanja van nem ír vissza. Helyes vagyok, meg nálam tenyleg nem nagyon van jobb, a csaj is tokeletes szinte, van h én sem írok neki persze 10-12 oraig. De bírjuk egymast. Nem akarok bohócot csinalni magamból, de ja valamit tuti érzek iranta :/ de haragszom is rá h miért nem ír gyakrabban? Attól h én megvaratom, attól meg neki nem kene. De a szívem azt mondja írjak neki, az eszem h ne. Mindketten jó anyagi helyzetben vagyunk barmikor le cserélhetjük egymast. Nekem is sok csaj udvarol neki is sok pasi, talán nem titeket kéne kerdezni, de gyors segítség kell , hátha lattatok vmi jó filmet amibe volt hasonló.

#szex #torta #lány #születésnap #Mercedes #Iphone , buta liba, ajándék
2021. márc. 12. 01:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja , én huszonéves vagyok.
2021. márc. 12. 01:49
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem a csereszavatossag es a jo anyagi helyzet osszefuggeset azzal, hogy nem jartok.

Koszontsd fel, mi baj tortenhet.

2021. márc. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem járunk, csak idegesítjük egymást, és megálljuk a helyünket egymás nélkül is a világban, ez a köze a csere szavatosság ám és a jó anyagi helyzetnek ahhoz, hogy jarunk e vagy sem. de már kb fél éve nem beszéltünk.

Köszönöm.

2021. márc. 12. 02:16
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Agyilag te is 16 vagy maximum...
2021. márc. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve nem beszéltetek és idióta váratós játszmáid vannak? Hát nem erőltetném magamat rá ennyi EQ-val.
2021. márc. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Wtf? Miért váratod meg?
2021. márc. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ő is folyton megvárat, későn ír, miközben amúgy meg bír. Amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten;)
2021. márc. 12. 09:58
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem nagyon érthetitek Ti ezt ezért kérdeztem, hogy nem e láttatok valami jó filmet, maiben volt hasonló, mert ugye a GYIK-es nép szerény társadalmunk alját erősíti, ami persze nem baj, de tapasztalatok kellettek volna. Nekünk igy esik jól és ennyi info is eleg, amit leírtam, hogy mi miért van. Kösz i a szárnypróbálgatásokat, mindenkit pozitívan értékeltem, aki vette a fáradtságot, igaz hasztalan írással, de legalább írtatok. Mondanám, hogy köszönöm, de nem sok hasznát vettem.


Megköszöntöttem a csajt, de tudjatok olyan ő mint a kutya, ha azonnal visszaírnék neki, elkapatnam és ő etetne a tenyerébol ő diktalna a tempot és nem én. Akk meg ugye megesz a csaj. Nem ajulok el senkitol, meg egy ilyen jo csajtol sem, mindenkinel van jobb, nala is, kicsit o is tehetne a jo kapscoaltunk irant tobbet.


Mindenkinek jó estét kívánok.

2021. márc. 12. 19:40
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ereszkedtél le ide a pórnép közé akkor kérdezni? Egyedül is nagyon jól megy neked a játszmázás, csak nehogy túlokoskodd magad.
2021. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mert 24 órám van, idő hiányában muszáj voltam a véleményeteket kérni. Természetesen ne vedd magadra, meg nem szeretnék bántani senkit, de tudm ,hogy ezt amiben mi ezzel a csajjal vagyunk, nehéz megérteni és nem hétköznapi dolog.
2021. márc. 12. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!