Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnapi első randi után, mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnapi első randi után, mind a ketten úgy éreztük hogy szeretnénk folytatni, még ma nem írtam neki csak tegnap egy sms-be megköszöntem az estét. Viszont (? )

Figyelt kérdés
....viszont holnaputántól már elutaznak és csak augusztusba jönnek haza, ha ma nem írtam neki, és holnap még majd felhívom, de már látni nem fogom, ilyenkor mit lépjek? hívjam őt föl töbször?

2012. júl. 10. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

hívd fel most, holnap találkozzatok.


vagy egyáltalán ne.

2012. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy nap randi után telefonhívás szerintem eléggé nyomulásnak tekinthető
2012. júl. 10. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:

rendben, akkor ne nyomulj és várj augusztusig azzal, hogy újra láthasd.


istenem.

2012. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még holnap itthon van, és találkozhatunk szóval
2012. júl. 10. 21:12
 5/5 anonim válasza:
akkor meg? hajrá, nyomulós,igen. És? Össze akarsz jönni vagy nem?
2012. júl. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!