Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbáltam a pasim kedvében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltam a pasim kedvében járni de nem jött össze teljesen és szemét megjegyzést tett ahelyett hogy megköszönte volna. Ez már nem az első hogy ilyet csinál, dobjam ki?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam a pasimnak palacsintát sütni, de majdnem kihagytam belőle egy hozzá valót amit utólag raktam rá és kissé megégett a széle többnek is íze se lett jó erre azt mondta nem igaz hogy ennyi évesen egy ilyen ételt se tudok megcsinálni. Én mondtam neki akkor főzzél magadnak és elmentem. Most írogat rám messengeren és bocsánatot akar kérni sajnálja. Eddig elfogadtam a bocsánatkéréseit most már ignorálni fogom meglátjuk mi lesz! 22/l
2019. febr. 8. 21:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk elég ciki hogy 22 evesen nem tudsz elkészíteni egy palacsintát.
2019. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
A lányom 11 évesen tudottpalacsintat sütni. 4 összetevő, nem egy nagy cucc....
2019. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Bunkó volt, ez fix. Az, hogy mihez kezdesz vele, inkább rád bízom.
2019. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%
“nem igaz hogy ennyi évesen egy ilyen ételt se tudok megcsinálni” - ne haragudj, de igaza van. Mégis ki lehet veled őszinte, ha a saját párod nem...?
2019. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
34%
Tényleg szégyen, hogy ennyi idősen nem tudsz palacsintát készíteni.
2019. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%

A pasid hány éves?


Ő tud palacsintát sütni, vagy úgy általában főzni?

2019. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%
Sokszor nekem sem sikerül a főzés. F Nem nagy ügy. Eszek hideget.
2019. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%
Ha 22 eves felnott emberkent nem tudnek megsutni egy palacsintat, inkabb nem kernem ki magamnak...
2019. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
En nem vagyok edesszaju igy sosem kivantam meg a palacsintat, nem is tudom szepre, neha a csaladnak sutok amerikait mert az konnyebb es annyi.DE 18eve fozok, nagyon finomakat. Semmivel sem erzem magam kevesebbnek amiert a sutisutes v palacsinta nem az erossegem. Teljesen mindegy h mit v miert rontottal el, joszivvel oerte sutotted, lecseszest kaptal. Ignoralas elott/helyett ezt minimum tudasd vele. Szep dolog az oszinteseg de bunkoznia nem kell.
2019. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
21%
Azért ebből nem kéne szakìtásra okot adó problêmát kreálni.De gondolom nem is fogsz.Tudsz palacsintát csinálni,de most nem sikerült.Valószínű azonban,hogy semmi más ételt nagyon nem tudsz elkészíteni.Ez lehet a fő baj.Még van időd.Ennél van nagyobb szégyen is. A pasid meg csak őszinte volt,Neked meg be kéne látnod,hogy igaza van,és elengedni a problémát,vele együtt a durcát is.Gondolom már ez is megtörtént.
2019. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!