Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi? 1nap és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi? 1nap és már randi, Kétségbe vagyok esve még egy Picikét

Figyelt kérdés

Adott egy 16 éves lány és én magam 18évesen.

Nos...elsőre úgy gondoltuk talán a mozi jó választás lenne.

De gondolkoztunk rajta h első randi,ismerkedés meg minden és hát a moziban nem lehet túl sokat beszélgetni.Én viszont nem sokszor voltam így randizni,fogalmam sincs hova kéne elvinnem a lányt:D Arra gondoltam hogy elmehetnénk a Westendbe.Van egy bizonyos ital amit nagyon szeret(nem alkoholos) gondoltam veszek 1-1 olyat és mondjuk kimehetnénk e tetőtérre és beszélgetés közben kortyolgathatná a kedvencét.Vagy szimplán beülünk beszélgetni egy 'kávézóba' és/vagy elmegyünk nézelődni,mert éppen stílus váltás és ruhatár váltás következne be nálám.VéleményeK?Tanácsok? Segítsetek a randi nagyon közeleg:)


2010. aug. 18. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mozi, és utána dumálás. Ha nagyon nem jön össze a randi, akkor legalább a filmről tudtaok beszélgetni. :P
2010. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a ruhaválogatós nem jön be. A többi tökéletes :)
2010. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A ruhás ne...szerintem a westendes az jó, de utána még sétáljatok egy parkban vagy valahol :D
2010. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

westend, tető, kedvenc ital, esetleg valami poénos belépővel már tied a lány ;)

jó volt az ötleted drukkolok ;)

2010. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a Westendbe vidd, vagy ne csak oda. Menjetek sétálni a Duna partra, Margit szigetre, Gellért hegyre vagy még annyi más szép hely Bpen. Ha nem poharas az ital, hanem üveges/dobozos, tehát szállítható, előtte vehetsz neki és valahol leülsz vele séta közben és előveszed. Biztosan meglepődik majd. :)
2010. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!