Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tegyem magamban helyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magamban helyre a dolgokat?

Figyelt kérdés

Röviden a sztori:

Tegnap este Londonban voltam koncerten, a buli megismertem egy nagyon helyes és szimpatikus lányt. Éjszaka nála aludtam, össze is melegedtünk, nem volt szex, de mégis nagyon romantikus volt az egész. De ma reggel, amikor elindultam haza, úgy éreztem, mintha elveszett volna az előző esti lelkesedése (saját bevallása szerint nem volt részeg, csak pár sört ivott, és én sem vettem észre rajta hogy nagyon molyos lenne).

Tovább bonyolítja a helyzetet, hogy én Anglia középső részén élek, ő pedig a fővárosban, és nekem hétköznap vannak szabadnapjaim (amikor ő dolgozik), neki pedig hétvégén(ekkor meg én gályázom).

Tudom, érettebbnek kell lennem, és nem beleélni magam a dologba, de lassan két éve (amióta kijöttem) egyedül vagyok, és igazán jó volt végre találni valakit. Azzal is tisztában vagyok, hogy nekem kell lépni az ügyben (fogok is természetesen), és hogy nem szabad rinyálnom, bármi lesz is a dologból.

De most kavarognak a gondolatok bennem, olyan fura szorítást érzek a mellkasomban (remélem nem infarktus:), jó lenne olvasni 1-2 tanácsot.

Köszönöm előre is!



#randi #távolság #bonyodalom #friss ismertség
2014. ápr. 29. 19:29
 1/1 viktorvarga ***** válasza:

könnyen beleszeret az ember egy jó csajba,lazánvedd mert lehet semminemlesz belőle.de ha mégis örülünk.

azabaj h most te ottaludtál,ugyanúgy ottalszik nála jövöhéten is egy faszi..qrvák a nők brada:)

most ideges vagy de elmulik,de ha mindennap azon idegeskednél h ki dugja meg jobblenne?én keresnék közelebb eg sunát.de könnyü ezt mondani tudom..

2014. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!