Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen dolog, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen dolog, ha egy 26 éves srác 2 hét ismertség után hazaviszi a "párját"?

Figyelt kérdés
Nyilván otthon lakik a családja stb és ott akar időt tölteni a lánnyal. Szerintem ez nagyon nem okés dolog, érdekelnének a vélemények.

2021. márc. 13. 17:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátom családját pár napon belül megismertem és viszont. Mi ezzel a bajod?
2021. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én bnőm is átjárt 2 hét után, viszont akkor még csak bnő jelölt volt. Értelemszerűen nem szexeltünk akkor.
2021. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Covid alatt érthető, 2. randim nekem is a partneremnél volt, miért ne? Valahol meg kell ismerni a másikat.
2021. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem 4 nap után vitt haza a párom. Sőt. Még pettingeltünk is. De ennek már több mint egy éve.
2021. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Szerintem semennyit ne beszélj erről a témáról és gondold végig az életed. A halálrudacskák nem neked valók:)
2021. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Engem harmadnapra elvitt magához, bolond fiú.
2021. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én két hét után már simán tudtam, hogy komolyat akarok. Nem emlékszem mikor mutattuk be egymást, de nem sok idő után.

Ha meg még mindkettő otthon lakik, akkor pláne hova menjenek? Főleg most, mikor a korona miatt minden zárva.

Lehet halkan is szexelni. Nem a legjobb, de jelenleg más opció igazából nincs.

2021. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem tartom gáznak. Engem 28 éves korában mutatott be az előző párom ilyesmi körülmények között az anyjának, akivel együtt élt (2szintes ház). Engem nem zavart, hogy más is jelen van abban a házban, ahol dugunk néha. Nem tartottam korainak, mert eléggé úgy tűnt, hogy komoly lesz a dolog, az is lett.
2021. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!