Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még egyáltalán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még egyáltalán olyan csajok akik kívül-belül szépek? Mert egyre rikább-. -'

Figyelt kérdés

Vannak még egyáltalán olyan csajok akik kívül szépek, de belül is??

Aki nem csalja meg a pasiját, nem nézi hülyének, szereti, zereti, ha a pasi cirógatja, simogatja, szép alatt igazán azt értem, hogy ápolt, és ad magára, de ugyanakkor nem is egy hülye ribi.Nem nét le másokat, és lehetvele jókatbeszélgetni, nem csak hogy milyen rucit vett a plázában, kellően "gyerekes" néha, de ha kell határozott és komoly.


2010. aug. 19. 00:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Te keresgélsz rossz helyen.
2010. aug. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Biztos vannak, miért ne lennének?:)
2010. aug. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nah ja.. biztos van.... valahol.. csak még pl én nem találkoztam olyannalXD
2010. aug. 19. 00:44
 4/24 anonim ***** válasza:
Te is szép vagy kívül-belül?
2010. aug. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Most mondjam azt hogy én?:D:DEzeknek azt hiszem megfelelnék,de ilyen hülyével senki nem kezd...:DCsak hogy ne aggódj:ha nem is sokan,de vannak:)
2010. aug. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Volt barátnőmről mondtam ezt el... kívül-belül szép.. és kiderült hogy belülről mégsem az.-.-"

Napo mint nap látok szép lányokat a pasijukkal, acsaj aranyos, meg minden, de mikora pasi megszólal.. wááá... IOnkább meg seszólalt volna, olyan "jó" stílussal rendelkezik.

2010. aug. 19. 00:46
 7/24 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Tényleg: Ezek rád is illenek? Te is kívül-belül szép vagy?
2010. aug. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam hogy én is "szép" vagyok kívül-belül. mint minden embernek nekem is vannak hibáim, csak bennem van tisztelet..., és adok magamra, ahogy tudok.Amúgy nem akarok felvágni, de mások szerint helyes vagyok.
2010. aug. 19. 00:47
 9/24 anonim ***** válasza:
Ja,és én csak belül vagyok szép,úgyhogy velem aztán nem lehet dicsekedni sehol,hogy,,srácok,de jó nőt szedtem össze":DA legtöbb embernek csak a külső számít,erre már rájöttem...Ahogy egy korábbi kérdésnél írtam-én a plázap*icsák mellett szóba se jöhetek...
2010. aug. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Igen,látszólag nagyon pofás kis párok vannak,jó csávó,aranyos csaj,de előbb-utóbb mindenütt borul a bili,ezt tapasztalom barátaim,barátnőim körében is...
2010. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!